Objavljeno vijesti danas: 186
Slavlje Evertona

Lukaku na zagrijavanju pogodio navijačicu pa je rastužio s dva gola Southamptonu

Romelu Lukaku
15.08.2015.
u 16:15

Veliki korak prema pobjedi gosti iz Liverpoola napravili su već u prvom poluvremenu kada je dva gola zabio Lukaku

Everton je u prvoj utakmici subotnjeg programa kao gost s 3:0 pobijedio Southampton, piše Goal.com.

Veliki korak prema pobjedi gosti iz Liverpoola napravili su već u prvom poluvremenu kada je dva gola zabio Lukaku. Prvi je zabio u 22. minuti glavom nakon asistencije Konea, a drugi u 45. na dodavanje Barkleya. Belgijski napadač tako je pokazao da puno bolje cilja kada je najpotrebnije jer je uoči utakmice pogodio navijačicu na tribini pa se morao doći ispričati.

Konačnih 3:0 postavio je Barkley u 84. minuti kada je lijepo pogodio nakon što je izbacio braniča domaćih.