Pogledajte kako je Modrić zabio golčinu za pobjedu Reala!

Luka Modrić
1/3
07.02.2016.
u 22:23

Modrić je povukao loptu, a onda sa 20 metara neobranjivo poslao u gornji desni kut vratara Fernandeza. Luki je to deveti gol otkako je 2012. stigao u kraljevski klub.

Luka Modrić zabio je sjajan pogodak za pobjedu Real Madrida na gostovanju kod Granade (2:1)! Luka se u strijelce upisao u 85. minuti kod rezultata 1:1.

Povukao je loptu, a onda sa 20 metara neobranjivo poslao u gornji desni kut vratara Fernandeza. Luki je to deveti gol otkako je 2012. stigao u kraljevski klub.

Inače, Real je poveo u 30. minuti preko Benzeme da bi stvari na početak vratio El Arabi u 60. minuti. Luka je kumovao kod pogotka jer se zabio u suca nakon čega je Granada dobila loptu i postigla gol.

Luka je odigrao čitavu utakmicu, dok je Mateo Kovačić ušao u 78. minuti i dodao Modriću za pogodak.

Real nakon 23 kola sada ima 50 bodova, Atletico 51, dok je vodeća Barcelona skupila 54, ali ima i utakmicu manje...