Liverpool u problemima: Lovren se ozlijedio, a Klopp završio na operaciji

Lovren
1/6
06.02.2016.
u 22:19

Nekoliko tisuća Liverpoolovih navijača tribine je napustilo petnaestak minuta prije kraja zbog protesta protiv uprave kluba koja im skupo naplaćuje ulaznice.

Još jednu čudnu utakmicu odigrao je Liverpool. Protiv Sunderlanda su do 82. minute imali dva pogotka prednosti (Firmino 59. i Lallana 70. minuta), a onda su u sedam minuta primili dva pogotka i prokockali već osvojena tri boda (Johnson 82. i Defoe 89.). Sunderland je imao samo dva udarca u okvir gola i oba puta zabio.

- Kada gubite 0:2 na Anfieldu obično kažete - gotovo je. No, smogli smo snage uzvratiti. Počeli smo igrati tek nakon što smo primili pogotke - kazao je Sam Allardyce, trener Sunderlanda.

Nekoliko tisuća Liverpoolovih navijača tribine je napustilo petnaestak minuta prije kraja zbog protesta protiv uprave kluba koja im skupo naplaćuje ulaznice. Tribine su napuštali pjevajući legendarnu himnu ‘You’ll Never Walk Alone’ a potom uz povike: ‘Što je previše, previše je...’

Utakmicu nije vodio Jürgen Klopp koji je zbog upale slijepog crijeva završio na operaciji, pišu Englezi. A već u 12. minuti ozlijedio se Dejan Lovren koji se tek nedavno vratio nakon ozljede lože.

Od 2001. West Ham nije slavio na gostovanju protiv Southamptona. Tako će biti i do daljnjega jer je momčad Slavena Bilića izgubila 0:1, a pobjednik je bio odlučen već u 9. minuti kada je zabio Maya Yoshida.

Vardy produžio ugovor

U derbiju 25. kola engleskog prvenstva Leicester je razbio Manchester City sa 3:1 i povećao prednost na vrhu za pet bodova.

- Igramo bez pritiska jer ne moramo osvojiti naslov prvaka. Samo moramo uživati. Ova liga je čudna ali fantastično je što nitko ne zna tko će pobijediti. Bitno nam je oporaviti se što prije. Trčimo poput bikova, svaku utakmicu igramo kao da je zadnja - kazao je Claudio Ranieri, trener trenutačno najbolje momčadi u Engleskoj.

Dvaput je zabio Robert Huth. U zadnjih pet utakmica zabio je tri pogotka, a u 86 prethodnih nastupa tek dvaput.