Juventus svladao Lazio i stigao blizu naslova prvaka Italije

Carlos Tevez, Juventus
Reuters/PIXSELL (Ilustracija)
18.04.2015.
u 23:52

Monaco je odigrao (samo) 1:1 protiv Rennesa i tako je definitivno otpao iz utrke za naslovom u Le Championnatu.

Juventus je 2:0 pobijedio Lazio i tako praktično osigurao novi, četvrti uzastopni naslov prvaka Apenina, piše Goal.com.

U 17. minuti domaći nogometaši već su poveli, jer je Carlos Tevez primio sjajnu loptu negdje oko 12 metara od gola, a onda je sjajno pogodio uz desnu vratnicu i tako potvrdio status najboljeg strijelca Serie A ove sezone. To mu je 18. gol.

Leonardo Bonucci oduševio je domaće navijače, jer je od 28. minute Juventus poveo i 2:0. Pucao je s ruba šesnaesterca nakon sjajne solo akcije i njegov pokušaj bio je neobranjiv za vratara Lazija.

Statistiku utakmice pogledajte na portalu Goal.com

Monaco ispao iz utrke za naslov

Jubilarni 10. remi za momčad iz kneževine došao je tek pred kraj utakmice, preciznije, Danijel Subašić "kapitulirao" je u 87. minuti kada je Mahamoudou Habibou iz blizine lako zabio za veliki bod gostujuće momčadi.