Juventus i Real odigrali 2:2, Mandžukić opet spasio Guardiolu

Mario Mandžukić
1/3
05.11.2013.
u 22:37

U derbiju četvrtog kola Lige prvaka Juventus i Real odigrali su pravu ljepoticu, završilo je 2:2. Utakmica je bila puno ritma, dobrih poteza i pokušaja, a na kraju je i najpoštenije da su momčadi podijelile bodove.

Juventus je prvi poveo, u 41. minuti Varane je srušio Pogbu, a Webb pokazao na bijelu točku. Vidal je bio siguran realizator, a s tim rezultatom otišlo se na odmor.
Nakon sedam minuta u drugom dijelu Real je izjednačio. Modrić je pritisnuo obranu Juventusa koja je pogriješila, Benzema je dao za Ronalda, a Portugalac izjednačio. Bio mu je to osmi pogodak u Ligi prvaka ove sezone.

Luki žuti karton

U 60. minuti Ronaldo je bio asistent, a Bale je preokrenuo rezultat. No, 'Stara dama' brzo se vraća u igru, pet minuta poslije Llorente je postavio konačan rezultat.

Luka Modrić odigrao je svih 90 minuta, dobro je dirigirao igrom Reala, ali je zaradio i žuti karton zbog kojeg će propustiti sljedeću utakmicu.

Bayern je na gostovanju u Plzenju ponovno utakmicu počeo bez klasičnog napadača, Guardiola je ostavio Mandžukića na klupi. I mučio se tako, nije mogao zabiti, da bi se Guardiola u 59. minuti susreta opet sjetio hrvatskog reprezentativca i poslao ga u igru, a Mandžo je samo sedam minuta poslije zabio za vodstvo. Lahm je ubacio, a Mandžukić glavom zabio, a da se nakon toga nije previše veselio. Možda to ima veze s tim što ga je Guardiola ponovno ignorirao...

Inače, bila je to deveta uzastopna pobjeda Bayerna u Ligi prvaka, čime je njemački prvak izjednačio rekord Barcelone iz 2002. godine.

A Šahtar je na svom terenu uspio osvojiti bod protiv Bayera iz Leverkusena, završilo je 0:0. Darijo Srna odigrao je svih 90 minuta, dok je Eduardo utakmicu odgledao s klupe.

Juventus - Real Madrid 2:2

90' Gotova je utakmica, završilo je 2:2

90' Tri minute sučeva dodatka će se još igrati

78' Odličan pokušaj Teveza, ali brani Casillas

68' Benzema je imao veliku priliku, ali je pucao pokraj gola

65' GOOOL!!! Juventus se odmah vratio u igru, Llorente je izjednačio na 2:2

60' GOOOL!!! Ronaldo je dao za Balea, a ovaj zabio za 2:1

59' Velika prilika za Juventus! Prvo je Casillas odbio Pogbin udarac, a zatim je pokušao i Marchisio, ali njegov udarac na crti je zaustavio Pepe

56' Fenomenalno je potegnuo Xabi Alonso, ali je pogodio gredu

52' GOOOL!!! Juventus je bespotrebno izgubio loptu, Benzema dao za Ronalda koji zabija za 1:1

47' Prvi pokušaj u drugom dijelu, Bale je pucao pokraj gola

46' Počelo je drugo poluvrijeme

45' Gotovo je prvo poluvrijeme, Juventus vodi 1:0

45' Marcelo je lijepo prošao, ubacio u sredinu, ali Ronaldo je pucao preko gola

44' Pirlo je srušio Alonsa i dobio žuti karton

41' GOOOL!!! Arturo Vidal je siguran, Juventus vodi 1:0

41' Varane je napravio prekršaj, jedanaesterac je za Juventus

35' Modrić je izgubio loptu pa srušio Pogbu i dobio žuti karton. Zbog njega nema pravo nastupa u sljedećoj utakmici

33' Bale je ciljao, ali loše, lopta je otišla pokraj gola

28' Tevez je krasno ubacio, Marchisio pucao glavom, ali Casillas fenomenalno obranio

25' Pirlov pokušaj odlazi daleko preko gola

22' Pucao je Vidal, ali Casillas bez problema brani

18' Pogba je ubacio, a Pepe nespretno reagirao i zamalo postigao auto gol

13' Pokušao je i Gareth Bale, ali Buffon brani

12' Ramos je napravio veliku pogrešku i krivo dodao, ali Llorente to nije iskoristio, pucao je u Varanea

10' Odlično je Ronaldo povukao od centra i pucao s ruba šesnaesterca, ali otišlo je nekoliko centimetara od stative

6' Čim Ronaldo primi loptu, gromoglasni zvižduci stižu s tribina. Još se svi sjećaju isključenja Chielinija

5' Real ima terensku inicijativu, ali zasad nema prilika

1' Počela je utakmica u Torinu

0' Cristiano Ronaldo bit će najveća prijetnja Juventusu, ove sezone zabio je 20 golova za Real, čak sedam u tri utakmice Lige prvaka

0' Sastav Reala: Casillas, Varane, Pepe, Sergio Ramos, Khedira, Cristiano Ronaldo, Benzema, Bale, Marcelo, Xabi Alonso, Modrić

0' Sastav Juventusa: Buffon, Caceres, Barzagli, Bonucci, Asamoah, Vidal, Pirlo, Pogba, Marchisio, Llorente, Tevez

0' Objavljeni su i sastavi, Luka Modrić utakmicu će započeti od prve minute

0' Madridska momčad večeras će istrčati u narančastim dresovima

0' Real je vodeći u skupini, ima sve tri pobjede i devet bodova, dok je Juventus treći sa samo dva boda

0' U prošlom kolu ove dvije momčadi sastale su se u Madridu, a pobijedio je Real (2:1)

66' Mandžukić je tek ušao i odmah zabio za vodstvo Bayerna! Nakon asistencije Lahma zabio je glavom za 1:0

59' Mandžukić je ušao umjesto Müllera

0' Pep Guardiola ponovno igra s 'lažnom devetkom' pa je Mandžukić ostao na klupi

Šahtar - Leverkusen 0:0

Manchester City - CSKA Moscow 5:2

90' Negredo je postigao hat-trick i zaključio priču

71' Doumbia je zabio svoj drugi pogodak i smanjio na 4:2

51' Negredo je zabio svoj drugi gol, City vodi 4:1

44' Doumbia je smanjio na 3:1

30' Manchester City je uvjerljiv, Negredo je zabio za 3:0

21' Sergio Aguero zabio je još jedan gol, rezultat je 2:0

3' Sergio Aguero iz jedanaesterca doveo je Manchester u vodstvo

13' Manolas je zabio za vodstvo Olympiakosa

PSG - Anderlecht 1:1

70' Ibrahimović je odmah izjednačio

68' De Zeeuw je doveo goste u vodstvo

Real Sociedad - Manchester Utd 0:0

FC Kopenhagen - Galatasaray 1:0

6' Braaten je zabio za vodstvo domaće momčadi