Objavljeno vijesti danas: 123
VEZNJAK BARCELONE

Rakitić zabio prvi gol ove sezone za pobjedu Barce! Pogledajte njegov sjajan skok

Ivan Rakitić
1/6
28.08.2016.
u 22:49

Arda Turan je u 21. minuti nabacio, a hrvatski reprezentativac lijepo skočio i glavom proslijedio loptu u mrežu

Ivan Rakitić zabio je prvi gol ove sezone. Dogodilo se to drugom kolu španjolskog prvenstva na gostovanju Barcelone kod Athletic Bilbaa (1:0)

Arda Turan je u 21. minuti nabacio, a hrvatski reprezentativac lijepo skočio i glavom proslijedio loptu u mrežu. Bio je to jedini gol na utakmici pa je Barcelona tako upisala drugu pobjedu u prvenstvu.

U ranije odigranoj utakmici Las Palmas je s 5:1 svladao Granadu i zasjeo na vrh ljestvice.

Bivši mladi hrvatski reprezentativac Marko Livaja bio je asistent kod drugog pogotka za Las Palmas, koji je glavom postigao Kevin-Prince Boateng. Livaja je igrao do 72. minute, kad ga je zamijenio strijelac posljednjeg pogotka za Sergio Araujo. Livaja je u 22. minuti zaradio žuti karton zbog simuliranja.