Igor Tudor priredio veliko iznenađenje: Pogledajte kako je srušio slavni Galatasaray

1/4
21.01.2017.
u 21:50

Karabuksporu je to bio sedmi trijumf ove sezone.

Hrvatski trener Igor Tudor i njegov Karabukspor priredili su veliko iznenađenje u 18. kolu turskog prvenstva. Pobijedili su na domaćem travnjaku slavni Galatasaray sa 2:1!

Gosti su poveli u 15. minuti pogotkom Oztekina, ali deveta momčad prvenstva preokrenula je preko Seleznjova (31. minuta iz jedanaesterca) i Deliktaša (82. minuta).

Karabuksporu je to bio sedmi trijumf ove sezone dok je trećeplasirani Galatasaray doživio četvrti poraz.

>>Panika u Realu: Luka Modrić ozlijedio desnu nogu