Hat-trick Iličevića, Petrić zabio dvaput, a Srna sa Šahtarom potopio Monaco

Ivo Iličević
05.07.2015.
u 22:30

Nogemetaši HSV-a u prijateljskoj su utakmici uvjerljivo slavili protiv niželigaša US Schlueina. Bilo je čak 13:1.

Mladen Petrić zabio je dva pogotka za Panathinaikos u 10:0 pobjedi protiv nizozemskog Arnhema u prijateljskoj utakmici. Petrić je zabio prvi u 13. i peti gol u 50. minuti susreta.

Darijo Srna odigrao je 90 minuta u prijateljskom srazu Šahtara i Monaca. Ukrajinska momčad slavila je sa 3:0. Za francusku momčad nisu konkurirali Danijel Subašić i Mario Pašalić.

Nogemetaši HSV-a u prijateljskoj su utakmici uvjerljivo slavili protiv niželigaša US Schlueina. Bilo je čak 13:1, a Ivo Iličević odigrao je drugo poluvrijeme te zabio tri gola.

Tin Jedvaj odigrao je prvo poluvrijeme u iznenađujućem porazu Bayera od Sonnenhof Großaspacha (1:0).