Nikola Kalinić
1/7
23.10.2016.
u 17:00

Kalinić je zabio hat-trick i bio prvo ime utakmice. U strijelce se upisao u 20., 40. i 53. minuti, a u 26. stigao i asistirati Bernardeschiju koji je postigao dva gola.

Hrvatski napadač Nikola Kalinić odigrao je sjajnu utakmicu u pobjedi Fiorentine kod Cagliarija (5:3) u devetom kolu talijanskog prvenstva.

Inter je s 2:1 poražen na gostovanju kod Atalante. Marcelo Brozović asistirao je u 50. minuti Ederu za izjednačenje da bi ga trener De Boer u 62. minuti zamijenio. No, domaćini su u 88. minuti stigli do sva tri gola nakon što je Pinilla pogodio iz jedanaesterca. Ivan Perišić odigrao je čitavu utakmicu za Inter.