Panathinaikos ispao, PAOK potvrdio prolaz, a Borussia D. se nazabijala

Borussia Dortmund
27.08.2015.
u 22:42

Panathinaikos je ispao od azerbajdžanskog kluba Qabala. U prvom susretu bilo je 0:0, a u Ateni 2:2.

Grčki PAOK još je u prvoj utakmici osigurao skupine Europske lige (5:0), a u uzvratu u Danskoj protiv Brondbyja odrađena je formalnost (1:1).

Grci su poveli u 22. minuti preko Coste, a konačan rezultat postavio je Rashani pet minuta kasnije. Dalje je prošao i Fenerbahče, a koji je u Turskoj slavio 3:0 protiv Atromitos (Fernandao 7., 78., Erkin 59.).

Borussia Dortmund je pak svladala norveški Odd, ali ponovno je bila u zaostatku. Imali su gosti prednost od 1:0 u 19. minuti i Nijemci su zabili tek u 25., a potom je krenulo.

Zanimljivo, Panathinaikos je ispao od azerbajdžanskog kluba Qabala. U prvom susretu bilo je 0:0, a u Ateni 2:2. Salzburg je pak nakon jedanaesteraca ispao od Dinama iz Minska. Oba susreta domaćini su pobijedili 2:0, a u udarcima s bijele točke su Bjelorusi bili bolji s 3:2.