Ejupi počeo autogolom, pa zaključio pobjedu Osječana u Puli

1/8
10.12.2016.
u 19:08

Ejupi se u 66. minuti iskupio za autogol u prvom dijelu, postigavši gol za 3:1

U susretu 19. kola Prve HNL u Puli su nogometaši Osijeka slavili protiv Istre 1961 sa 3:1 (0:1) .

Istra je povela u 44. minuti kada je ubačaj sa strane napadač gostiju Muzafer Ejupi glavom pospremio u svoju mrežu.

U 58. minuti Osječani su izjednačili pogotkom glavom Antonia Peroševića, a četiri minute kasnije gosti stižu do potpunog preokreta zahvajujući efektnom golu Borne Barišića s 17 metara.

Ejupi se u 66. minuti iskupio za autogol u prvom dijelu, postigavši gol za 3:1.

>>Četiri crvena kartona u Vinkovcima: Futacs u tri minute zabio dva gola za pobjedu Hajduka