Dejan Lovren pobijedio Niku Kranjčara u nevjerojatnoj utakmici!

Coutinho
19.10.2014.
u 16:40

U 87. minuti bilo je 1:0 za Liverpool, a susret je nakon dva autogola i preokreta završio 3:2 za Redse.

Liverpool je pobijedio Queen's Park Rangerse sa 3:2, ali podatak da je u 87. minuti još bilo 1:0 za Redse govori sve o susretu u koje, su pala dva autogola i naš Niko Kranjčar nije zaigrao niti sekunde, dok je Dejan Lovren bio na terenu cijelu utakmicu.

Bilo je to standardno mučenje Liverpoola u ovoj sezoni, igrali su protiv možda i najslabije momčadi lige, ali u prvih sat vremena igre nisu imali niti jednu priliku, dok su gosti pogodili dvije grede! I potom je Balotelli promašio prazan gol, što je nagovijestilo novu agoniju za navijače.

Srećom, u 67. je Dunne pogodio svoju mrežu, bio mu je to deset autogol u karijeri! Jedino je tako Liverpool mogao povesti, iz njihovih akcija nije išlo. No onda je došla ta famozna završnica, Vargas u 87. donosi 1:1, Coutinho u 90. 2:1 i mislilo se da je gotovo, ali QPR zabija preko Vargasa za novo izjednačenje!

Potom pola minute prije kraja četvrte, i posljednje, minute sudačke nadoknade QPR brzopleto izvodi slobodni udarac, kreće kontra i Caulker pogađa svoju mrežu - drugi autogol! Vremena za novi preokret nije bilo, Redsi su uspjeli pobijediti i sad u osam kola imaju 13 bodova, što je dovoljno za peto mjesto.