Manchester City
1/7
28.11.2015.
u 18:31

Igrač utakmice je bio De Bruyne koji je zabio u 9. minuti i asistirao Kolarovu u 69.

Nakon tri utakmice u nizu bez pobjede u svim natjecanjima, Manchester City napokon je pronašao žrtvu. U 14. kolu je na Etihadu 'pao' Southampton (3:1), piše Goal.com.

Igrač utakmice je bio De Bruyne koji je zabio u 9. minuti i asistirao Kolarovu u 69. Delph je u 20. bio strijelac, a za goste Long u 49. Loša vijest je što je Sergio Aguero odšepao s terena, a tek se prošlog vikenda vratio nakon šestotjedne pauze. Ozlijedio je zglob.

City se vratio na 1. mjesto ljestvice, barem privremeno jer u 18:30 sati igraju Leicester i United, drugoplasirani i trećeplasirani.

>>Ovacije Neymaru, Messi zabio u 600. utakmici, Busquets tražio da se zalije teren!

ASTON VILLA - WATFORD 2:3

Aston Villa je 'zabetonirana' za dno, doživjela je već 11. poraz!

CRYSTAL PALACE - NEWCASTLE 5:1

Gosti su poveli preko Cissea u 10., ali su do poluvremena primili tri pogotka, u nastavku još dva za 'petardu'.

BOURNEMOUTH - EVERTON 3:3

Nevjerojatnu utakmicu odigrale su ove dvije momčadi. Gosti su vodili 2:0 do 79., ali je domaćin došao do izjednačenja u 87. Potom je Everton zabio u petoj minuti sudačke nadoknade, ali je u osmoj minuti nadoknade bod i euforiju donio Stanislas!

SUNDERLAND - STOKE 2:0

Mreže su mirovale do osam minuta prije kraja, a onda u 120 sekundi su zabili Van Aanholt te Watmore.

Statistike utakmica pogledajte na portalu Goal.com.