Celta pobijedila Sporting, Haliloviću 90 minuta

UESyndication/PIXSELL
Autori: Hrvoje Delač, Hina
28.11.2015.
u 23:56

Hrvatski napadač Duje Čop nije kandidirao za nastup u dresu Malage, dok je Ivan Kelava ostao na klupi Granade.

Nogometaši Malage propustili su pobjeći iz zone ispadanja u Primeri propustivši vodstvo od 2-0 na svom terenu protiv Granade u susretu koji je završio rezultatom 2-2 (1-0).

Malaga je povela sa 2-0 golovima Charlesa (45) i Fornalsa (57), ali gosti su u završnici iskoristili igrača više na terenu i poravnali preko El-Arabija (83) i Rochine (86).

Celta je pobijedila Sporting Gijon sa 2:1. Orellana je doveo domaću momčad u vodstvo u 15. minuti, a Castro je 65. izjednačio. Sva tri boda Celti donio je Nolito u 84. minuti.

Alen Halilović za goste je odigrao svih 90. minuta.