Brazil teško do pobjede u Austriji, Srbija slavila u Grčkoj

1/3
18.11.2014.
u 21:00

Brazil je dolaskom Dunge upisao šest pobjeda u nizu uz gol razliku 14:1.

Brazil je uz mnogo muke slavio u prijateljskoj utakmici na Ernst Happelu protiv Austrije (2:1).

David Luiz je u 64. minuti nakon Oscarovog kornera doveo goste u vodstvo. Ubrzo potom, u 75. minuti, Oscar je napravio prekršaj u kaznenom prostoru, a precizan s bijele točke bio je Aleksandar Dragović. Ipak, Firmino se spektakularnim pogotkom sa ruba šesnaesterca pobrinuo za to da domaći ne prirede senzaciju. Pogodio je za pobjedu Brazila u 83. minuti.

Brazil je dolaskom Dunge upisao šest pobjeda u nizu uz gol razliku 14:1. Prije Austrije Selecao je potopio Tursku (4:0).

Izvještaj utakmice i statistiku pročitajte na portalu Goal.com.

Dodajmo i kako je Srbija slavila u Grčkoj 2:0. Strijelci za pobjedu gostiju bili su Petrović u 60. i Gudelj u 92. minuti susreta. Nakon otkaza neuspješnim izbornicima Ranieriju i Advocaatu ovog vikenda, Grčku je vodio Kostas Canas, a Srbiju Radovan Čurčić.

Kolumbija je pogotkom Ramosa u 43. minuti slavila 1:0 na Stožicama protiv Slovenije.