Slaven Bilić
Press Association/PIXSELL
28.07.2015.
u 23:50

Leicester City za koji je igrao Andrej Kramarić je s dva gola Vardyja pobijedio Burton (2:1).

Slaven Bilić prekinuo je niz od četiri utakmice bez pobjede na klupi West Hama slavljem 1:0 protiv Norwicha u prijateljskom susretu, piše GoalJedini gol na utakmici zabio je Dimitri Payet u 82. minuti.

Leicester City za koji je igrao Andrej Kramarić je s dva gola Vardyja pobijedio Burton 2:1. Za domaćine je zabio Duffy.

HSV je uvjerljivo slavio (4:1) protiv Aalborga. Njemačka momčad povela je u 14. minuti preko Junga. U 25. je već bilo 2:0, a strijelac je bio Ivo Iličević. Za 3:0 u 31. minuti pogodio je Ostrzolek.

Danci su počasni gol zabili preko Spalvisa u 51. minuti, a konačni rezultat s bijele točke postavio je Demirbay.

Ivo Iličević igrao je do 64. minute, Emir Spahić do 74. minute, dok Ivica Olić nije dobio priliku za igru, piše Goal.

Uvjerljiv je bio još jedan bundesligaš, Werder, koji je sa 7:0 pobijedio niželigaša Wilhelmshaven.

Nakon prvih 45 minuta bilo je 2:0 za zelene, a strijelci su bili Sternberg i Hajrović. U nastavku je Werder zabio još pet golova, od čega Manneh čak četiri, a jedan je dodao Hilssner.

Za kraj spomenimo i pobjedu Atletico Madrida od 2:0 protiv Ovieda golovima Griezmanna i Torresa.

>>Sjajan gol Pašalića, Srna i Eduardo do remija u Istanbulu, slavlje Pranjića i Petrića