ivica olić
1/2
22.11.2014.
u 17:45

Bayer je slavio u gostima kod Hannovera 3:1, a Tin Jedvaj ušao je u igru u 90. minuti.

Bayern je protiv Hoffenheima u 12. kolu uvjerljivom pobjedom (4:0) nastavio suvereni hod Bundesligom. Utakmicu na Allianz Areni obilježio je povratak Bastiana Schweinsteigera.

Bavarci su zaigrali bez ozlijeđenog Lahma, koji je slomio gležanj, kao i Alabe, pa se Guardiola vratio opciji sa četiri igrača u obrani. Za Bayern su pogađali Götze, Lewandowski, Robben i Rode.

Izvještaj utakmice i statistiku pročitajte na portalu Goal.com.

Schalke je prekinuo sjajan niz Wolfsburga (3:2) koji je 10 utakmica u svim natjecanjima bio bez poraza. Domaći su već do 25. minute imali visoko vodstvo (3:0), a onda je u 37. minuti za goste pogodio Ivica Olić nakon ubacivanja Ivana Perišića. Bendtner je u 72. minuti ušao u igru umjesto Olića, a dvije minute kasnije smanjio je prednost Schalkea nakon što mu je loptu proslijedio Perišić. No, za preokret Vukovi nisu imali snage. Perišić je odigrao cijeli susret za goste.