Arsenal na krilima sjajnog Sancheza za samo 20 minuta razbio United!

1/7
04.10.2015.
u 18:49

Arsenal i Manchester United sada imaju po 16 bodova, dok ih je prvoplasirani Manchester City skupio 18.

Arsenal je u derbiju osmoga kola Premiershipa odigrao sjajnu utakmicu i na Emiratesu razbio Manchester United sa 3:0.

Protivnik Dinama u skupini Lige prvaka sve je riješio u prvih 20 minuta utakmice. Sanchez se u strijelce upisao već u šestoj minuti kada je na asistenciju Özila sjajno pogodio petom.

Samo minutu kasnije na semaforu je stajalo 2:0. Walcott je vratio loptu za Özila koji je sa 13 metara plasirao loptu donji desni kut De Geina gola.

Konačni rezultat postavio je Sanchez još jednim krasnim pogotkom. U 19. minuti je s vrha šesnaesterca zakucao loptu u gornji lijevi kut.

United je u drugom poluvremenu imao više vremena loptu u posjedu, ali nije uspio postići pogodak.

>> Pogledajte prvi Perišićev gol za Inter!