Mario Hezonja
1/2
11.02.2016.
u 09:15

Golden State, vodeća momčad lige, slavila je u gostima kod Phoenixa (112:104) i ostvarila 11. pobjedu u nizu.

Sinoć je odigrano 12 susreta u NBA ligi. Prvak Golden State, a ujedno i vodeća momčad lige, slavila je u gostima kod Phoenixa (112:104) i ostvarila 11. pobjedu u nizu. Stephen Curry čak nije trebao niti ulaziti u igru u posljednjoj četvrtini u koju su Warriorsi ušli sa 16 koševa prednosti. Već dotad imao je sjajan učinak - 26 koševa te po 9 skokova i dodavanja.

Utakmicu je obilježio i sukob domaćih igrača Markieffa Morrisa i Archieja Goodwina prilikom minute odmora. Morris je Goodwinu prvo ukazivao na pogreške u igri, a onda ga i uhvatio za vrat. Ostali suigrači brzo su reagirali i razdvojili ih, a Morris je nakon utakmice izjavio kako su sve izgladili.

San Antonio je uz mnogo sreće, odlučujućim ubačajem Kawhija Leonarda u posljednjoj sekundi, pobijedio Orlando (98:96). Spursi su nadoknadili 'minus' od 12 koševa uoči posljednje četvrtine i stigli do 17. ovosezonske pobjede u gostima. Mario Hezonja vrlo dobro je iskoristio 15 minuta u igri za Orlando. Postigao je 12 koševa uz šut 4-6, no ubrzo je prikupio četiri osobne pogreške.

Brooklyn je doživio 40. ovosezonski poraz, a na njegovu parketu savladao ga je Memphis sa 109:90. Bojan Bogdanović proveo je 16 minuta u igri za Netse i zabio 11 koševa (šut 3-6) uz 2 skoka.

Damjan Rudež nije nastupio za Minnesotu koja je pobijedila Toronto (117:112) nakon velikog preokreta pri čemu je nadoknadila 18 koševa zaostatka.