Planinićevih 12 koševa u uvjerljivom porazu Efesa; Real pobijedio u Tel Avivu

Zoran Planinić
DPA/Pixsell
27.03.2014.
u 23:10

Anadolu Efes je sa 79:105 u Istanbulu izgubio od Laborala, a za domaćine je u 19 minuta na parketu Zoran Planinić ubacio 12 koševa uz dva skoka i dvije asistencije.

Odigrano je pet utakmica 12. kola TOP-a 16 Eurolige, a u derbiju je Real u Tel Avivu sa 77:76 pobijedio Maccabi. Kod poražene momčadi Andrija Žižić nije dobio priliku za igru, dok je kod gostiju Dontaye Draper odigrao deset minuta, bez koša, uz skok i asistenciju.

Aktualni europski prvaci, košarkaši Olympiakosa, na gostovanju kod Unicaje stigli su do vrlo vrijedne pobjede 80:63.

Skupina E:

Unicaja - Olympiakos 63:80
Anadolu Efes - Laboral Kutxa 79:105

Poredak: 1. Barcelona 11-0, 2. Armani 8-3, 3. Olympiakos 6-6, 4. Panathinaikos 6-5, 5. Unicaja 5-7, 6. Fenerbahče 5-6, 7. Laboral 3-9, 8. Anadolu Efes 2-10

Skupina F:

CSKA - Bayern 77:70
Žalgiris - Galatasaray 72:84
Maccabi - Real 76:77

Poredak: 1. CSKA 10-2, 2. Real 10-2, 3. Maccabi 8-4, 4. Galatasaray 6-6, 5. Bayern 5-7, 6. Lokomotiv 5-6, 7. Partizan 3-8, 8. Žalgiris 1-11