1/3
20.11.2014.
u 09:00

San Antonio je slavio kod Clevelanda, a jedan od tragičara bio je James.

Trener Jason Kidd stigao je s Milwaukeejem u goste Brooklynu te produbio krizu (pet poraza u nizu) svog bivšeg kluba. Naime, Bucksi su slavili 122:118 u nevjerojatnoj utakmici s tri produžetka.

Ključnu ulogu, iako nije bio najbolji strijelac Milwaukeeja, odigrao je Knight (18 koševa) nakon čijih pogođenih slobodnih bacanja je Brooklyn, na kraju trećeg produžetka, imao priliku za pobjedu ili novi produžetak. Međutim, Netsi nisu iskoristili dva šuta, promašili su naš Bojan Bogdanović i Johnson.

Hrvatski košarkaš bio je sa 19 koševa i 7 skokova za 47 minuta drugi strijelac svoje momčadi. Prvi je bio Lopez (26 koševa).

U derbiju večeri San Antonio je slavio kod Clevelanda 92:90, a jedan od tragičara domaćina bio je LeBron James (15 koševa) jer je upropastio dva posljednja napada Cavsa.

Duncan i Diaw predvodili su Spurse sa po 19 postignutih koševa, dok je Varejao (23) bio najefikasniji Clevelandov igrač.

Damjan Rudež odigrao je samo 5 minuta i postigao 3 koša u pobjedi njegove Indiane nad Charlotteom (88:86) šutem u posljednjoj sekundi utakmice.

U još jednom snažnom okršaju DeRozan (21 koš) i Lowry (18) predvodili su Toronto do pobjede nad vodećom momčadi lige, Memphisom (96:92). Marc Gasol je sa 22 koša bio najefikasniji kod Grizzliesa.

LA Lakersi priredili su jedno od većih iznenađenja večeri pobijedivši Houston 98:92. Naravno, do druge uzastopne pobjede odveo ih je Bryant (29 koševa).