Florida - Detroit
1/5
30.11.2015.
u 10:45

Jeidni gol za Detroit zabio je u prvoj trećini Dylan Larkin, dok je vratar Petr Mrazek upisao 30 obrana.

U jedinoj utakmici koja je sinoć igrana u NHL-u Florida Panthersi su sa 2:1 pobijedili Detroit Red Wingse u produžetku, a pobjednički gol zabio je Brian Campbell

Campbell je suparničku mrežu zatresao minutu i 20 nakon početka produžetka i to mu je drugi pogodak ove sezone. Za 1:1 zabio je Reilly Smith nešto više od pet minuta do kraja. Vratar Roberto Luongo imao je 28 obrana.

ZAPADNA KONFERENCIJA
CENTRALNA DIVIZIJA W L OTL GF GA PTS
1. Dallas 19 5 0 85 62 38
2. St. Louis 15 6 3 65 58 33
3. Chicago 13 8 3 67 62 29
4. Nashville 12 7 4 59 60 28
5. Minnesota 11 7 4 63 61 26