Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 4
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
i misle ozbiljno
Povratak na članak

Žene otkrile: 4 stvari koje ne podnosimo kod muškaraca

Djevojke se žale na fotografije muških genitalija. "To je nešto što će me istog trena odbiti ako mi muškarac pošalje", smatra većina

Komentari 8

CA
campa
16:29 23.03.2017.

U potpunosti se ne slažem s ovim o razmišljanju žena,baš suprotno.Kako zaljubljna žena neće voljeti i biti uzbuđena kad vidi da gol izlazi ispod tuša,baca ručnik i onako nag potakne i uzbudi ženu.Kako nisu poželjne fotografije ako ništa drugo onda da sazna s čime buduči raspolaže i da li je u igri.Na treću primjedbu se polovićno slažem.Sve ovisi o ženi a žene vole iskrenost jer pitanje seksa samo dokazuje koliko je poželjna.Koja žena nevoli da joj muškarac ne izrazi ljubav i da jij sve žene nisu ni do koljena.Evo to je drugo mišljenje.

VL
Avatar Booyakasha
Booyakasha
14:35 23.03.2017.

"takodžer"

VL
IN
Inoha
15:39 23.03.2017.

Tipicni feministicki tekst

VL
TO
tomojuric1
14:41 23.03.2017.

jako fine dame, izuzetno izbirljive i senzibilne...moš mislit

VL
Avatar Ironman0105
Ironman0105
05:27 24.03.2017.

ok, ajmo sada s 1000 stvari koje muskarci ne podnose kod zena....

VL
FR
franjom18
06:03 24.03.2017.

Rezervirano mjesto u busu, nepoznata cura no nije problem, sjednes krene obican razgovor, vozac ugasi svjetla krece se, a ruka joj na mojem slicu, i pocelo je, bez rijeci, cjelih 3 sata pipanja, i sad zenske ne vole???????

VL
EL
elkomadante
00:02 24.03.2017.

jel novcanik jedna od njih ?

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.