Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 50
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
novi požar
Povratak na članak

Zbog kratkog spoja na punjaču mobitela zapalila mu se kuća

Da stvar za Majerića još bude gora, osim što su mu dvije kuće izgorjele, od 1. studenoga dobio je i otkaz

Komentari 15

DR
dreamteam
21:05 10.11.2011.

Eh pa da si osigurao kuću nebi plakao danas.

VL
AN
AnaB1982
13:53 10.11.2011.

žao mi je čovjeka, stvarno nema sreće ovo na slici je pretpostavljam ta stara kuća koja mu je izgorjela ranije... ajde za nju i nije tako čudno da bude neki kvar na električnim instalacijama, ali u novoj kući !? nisamam si mogo ni zamislit da bi ono sranje od punjača mobitela moglo izazvati požar, ja ih imam bar 4-5 komada non stop uključenih u utičnice jer sam lijen ih non stop ukapčat pa iskapčat sad ću se ipak potrudit malo više pazit

VL
MR
mirha.rudes
13:53 10.11.2011.

Živi baksuz od čojeka. Koje osiguranje će ti to refundirati.

VL
PE
Pegaz
14:32 10.11.2011.

Da. stvarno treba paziti s tim punjacima - uzas!

VL
SR
s☺r@n
14:38 10.11.2011.

Da stvarno, koliko je već kuća izgorjelo u svjetu od njih. Proizvodjači samo fušaju :D

VL
ST
Stole1
15:08 10.11.2011.

Ova kuća i nezapaljena bi izgledala ko ruševina, kakva je druga neznam al pretpostavljam ne puno bolje stanje inicijalno, a policija bi trebala istražiti što je točno u pozadini ta dva zapaljenja, stvarno nesretan slučaj ili možda nekakva zlonamjerna muljaža od vlasnika s imovinom.

VL
MR
mirha.rudes
15:18 10.11.2011.

Za staru kuču nije čudno da se je zapalila ali da je nova imala zaštitnu sklopku koja je inače obavezna požar se nemože dogoditi niti slučajno.Zaboravite neispravni punjač jer on kod ispravne instalacije nemože napraviti požar. Nadri -električari ukakali motku.

VL
ŠI
šimun
16:23 10.11.2011.

mala struja teče kroz punjač u praznom hodu ne vjerujem

VL
NO
norahs
16:27 10.11.2011.

Koja pegula! Užas!

VL
DA
darkor31
17:58 10.11.2011.

čovjeku treba pomoći koliko se može. sad je nebitan uzrok

VL
IS
istima
19:16 10.11.2011.

Bit će..... gazda završio ubrzani tečaj za električara....

VL
BA
baš
20:06 10.11.2011.

Meni ova kuća izgleda kao da je dobila nekoliko granata i izgorila, a onda kao da su očišćeni prozori i ostalo. Nešto meni u ovoj priči ne štima. Ne izgleda to kao kuća koja bila gotova i koja je izgorila. Kroz pomoć šire zajednice i dobrih ljudi čini mi se da će ta kuća biti u boljem stanju nego je bila.

VL
TC
toni-ch
06:38 11.11.2011.

10.11.2011. u 21:05h dreamteam je napisao/la: Eh pa da si osigurao kuću nebi plakao danas. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------Pa koji si ti debil kad tako nesto kazes....ako neznas reci cu ti ja...da se nisi rodio bila bi jedna budala manje na ovom svijetu...

VL
DR
dreamteam
13:07 11.11.2011.

11.11.2011. u 06:38h toni-ch je napisao/la: ***************** Onda ovih 50 debila kao i ti ne osiguravaju svoju kuću,i kad vam se dogodi nesreća kukate.pa u kojem dobu vi živite?

VL
Avatar Mihac™
Mihac™
21:37 20.11.2011.

"Ali s čime da uopće platim sve popravke i ponovno kupim sav namještaj kad je šteta najmanje 200-tinjak tisuća kuna" =========== 0 Delko dragi za tolike nofčeke koje si naveo kupiš kuću koja je deset puta u boljem stanju negoli je ta na slici bila prije 20 godina. Druga je stvar da priča o punjaču ne drži vodu nikako. Kada na punjaču dođe do bilo kojeg spoja to je obavezno da na izlazu koji je u miliamperima i od 9-11 volti jednostavno nastane prekid i nije to aparat za varenje da ima 100 ili 200 i više ampera pa da kada spojiš žice iskri, vari ili zapali nešto. Žao mi je kaj ti je izorelo, no struja se ne postavlja na način imam ja pajdaša koji će mi to mukte ili znam ja sam dve žice zafrknuti. Kratki spoj i sklopka koja ima vrijeme reagiranja od revimo 0.13 milisekundi ti nemre apsolutno nšta, eto možeš stajati i u kadi s bodom i da ženu naterjaš u toliki bjes pa da ti ubaci fen u kadu i ništa ti nemre biti.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.