Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 4
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Tko ih kupuje
Povratak na članak

Zašto vam još uopće treba sat?

Koliko je sati? Pogled na mobitel je dovoljan. Zapravo više nitko ne treba običan sat - i baš zato se kupuje!

Komentari 10

DU
Deleted user
16:16 19.02.2017.

Za to pitanje najkompetentniji sugovornik je dr. Ivo.

VL
DU
Deleted user
18:34 19.02.2017.

Jedno vrijeme nisam nosio sat jer sam ga imao na mobitelu kojem je baterija trajala po 15 dana i koji bi se lako izvadio iz džepa.Sad opet nosim sat,telefon ne vadim ako ne zvoni ili ako ne moram zvat.

VL
DU
Deleted user
21:25 19.02.2017.

Ne vidim u čemu je enigma. Sat nije samo uređaj koji mjeri vrijeme nego dodatak odjeći i stilu. Jednako kao i nakit. Uvijek govorim kako je po mom shvaćanju sat jedini "nakit" za muškarc uz burmu tko ju nosi (osobno ju nosim). Volim satove oduvijek, uvijek sam ih nosio još od osnovne škole (tada su fora bili digitalci i meni je kao dječaku to bilo jako zanimljivo), pa preko gimnazije, faksa i dan danas. Imam lijepu kolekciju satova čija se vrijednost kreće od 200-1500 eura po satu. Dakle imam one svakodnevne i imam par koji su prava stvar (jasno u tom cijenovnom razredu). Čekam prigodu da si priuštim neku pravu pilu, a tipujem na Tag Heuer Grand Carreru i još draži bi mi bio Longines Heritage 24hour. Preferiram mehaniku i imam takvih 5 od kojih je jedan džepni. Satove nosim ovisno o odjeći, prigodi i trenutnom raspoloženju. Mehanički su trajna vrijednost i uvijek ih možeš prodati. Daleko bolja investicija nego u zadnji smartphone. A za cijenu takvog smartphonea se može kupiti lijep sat.Onaj tko ne razumije čemu služi sat kao predmet, ni ne treba ga imati niti mu se to može objasniti. Meni i svim ljubiteljima satova je sve po tom pitanju jasno.

VL
Avatar strazar
strazar
19:59 19.02.2017.

propadaju satovi i sve manje se prodaju. ma sto ovaj dugacak i dosadan tekst tvrdio

VL
KA
kažemja
20:58 19.02.2017.

Nosim sat i uvijek ću ga nositi.Fućkaš sat na mobitelu na kojem baterija ne može izdržati ni jedan dan.

VL
Avatar fenixem
fenixem
19:02 19.02.2017.

E pa dragi moj gledaj ti na mobitel ili teletxt da vidis koliko je ura!!ja cu radije na Rolex,Breitling!!!ponosan sam vlasnik kolekcije od 26 komada!!sat govori mnogo o osobi,statusu i mnogo cemu drugome!!barem na zapadu!!ali eto na Balkanu otkrili mobitel pa je to cijela jedna nova dimenzija postojanja i egzistencije!!!samo vi buljite u mobitel,ja cu rado pogledati onako u stilu na Breitling for Bentley koji se glanca iznad vasih pametnih cigli u rukama!!i vrijedi u prosijeku trideset najnovijih iphonea ili nekih s galaxy!!i da cijena mu je konstantna,tako da je to i dobro ulaganje!!dok vase pametne cigle vrijede par stotina eura,par mijeseci.i to samo dok ne izadje opet neka nova cigla!!samo uzivajte u vigetima na ciglama!!!

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.