Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 123
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
velika gorica
Povratak na članak

VIDEO Znate li na što je ovaj čovjek prisilio svoje susjede?

Snimač video nadzora smješten je u posebnoj prostoriji iz koje Milan svakodnevno pregledava snimke

Komentari 26

NV
novo vriijeme
23:08 23.03.2017.

A šta je susjed tenisice izuo pred vratima. Ovaj iIlan je mali terorist i zabadalo, treba mu ukinuti zabavu špijuniranja susjeda.

VL
EL
elkomadante
19:23 23.03.2017.

treba tog milana pitati sto radi sa tim snimkama ?

VL
RA
Ravenna
07:21 24.03.2017.

Nezakonito postavljanje video nadzora,zakon o privatnosti...Potrebno posebno odobrenje za postavljanje video nadzora na javnim povrsinama...samo sto nikom nesmeta...pa tako prolazi....

VL
Avatar spitulsky
spitulsky
09:27 24.03.2017.

Taj Dundović je udario stanara i osudjen je zbog tog. Ima još kaznenih prijava poput uništavanja tudje imovine. Prisiljavao stanare da ugradjivaju prevaru od razdjelnika. Ima on tu još putra na glavi. Lako je reci da vise nece biti izabran.

VL
FA
fakin2012
09:07 24.03.2017.

kakve gluposti, nije predstavnik suvlasnika policajac, već zastupa ostale suvlasnike prema upravitelju zgrade. Zbilja svašta...

VL
LE
LELULO
10:42 24.03.2017.

Dundović se voli kititi tuđim perjem.Vlasnik je sam pregledao snimke,obavijestio policiju.Kada se tražila njegova pomoć,odgovor je bio:"Neću ja radit njihov posao". A o drugim stvarima da ne pišem.Bljak od čovjeka,svaka mu čast.

VL
ID
idne
10:47 24.03.2017.

paranoik..vidi se ds ima viska vremena na bacanje.je...ga smeca.Da tamo zivim lhep bi mu odgovor dao na to hel sam vacio sta u pravu kantu ili ne ak je takav "serif',neka yam baca, a ja cu ako treba ibplatit kaznuu i bacit gdje sta hocu. sve je stvar navika i kuklture koja se stjece vremenom.Sta je taj lik uopce???? Big k...

VL
HL
hlibit
07:15 24.03.2017.

...kolko puta su ga stukli vec?

VL
FI
Fisherman
11:37 24.03.2017.

Ima Mile srece da nezivi u mojoj zgradi.....

VL
SD
sdpesticid
10:06 24.03.2017.

ako ima odobrenje stanara za video nadzor sve pet, podržavam.

VL
Avatar reticully
reticully
10:37 24.03.2017.

issss , netko te terorizira u vlastitom stanu ili zgradi, taj lik nije normalan, skupa s ovima kaj se daju tak budaletini maltletirat

VL
PH
Petarstijena-HR
09:12 24.03.2017.

Svaka čast.Svega neciviliziranog se naselilo u gradove...

VL
IV
Ivo105
21:43 23.03.2017.

Nije loše,treba sa nečim zaplašiti susjede koji rade svakakve gluposti, ali ako bi došli oni "pravi lopovi" onda bi pri tim kamerama trebao sjediti 24 sata dnevno da vidi kada će doći da ih ulovi na djelu i spriječi(ako bi uspio), može snimati samo ljude koji žive u zgradi da se vidi kako se ponašaju i što rade, a kada bi došli "pravi lopovi" koji su dobro organizirani,imaju na glavi fantomke,na rukama rukavice.... kakve kamere i snimke! kakva DNK analiza!... sve je to uzalud,kao i alarm i protuprovalna vrata

VL
VO
vorda400
07:36 24.03.2017.

Kakva stoka zivi oko mene treba interventa policija imati stanicu u ulazu a ne kamere ovi moji lokalni serifi bi vec zakopali milana u park pokraj zgrade ali srecom selim se iz zgrade pa nek netko drugi uziva u susjedima

VL
ZA
ZAGORECTENEJ
02:39 24.03.2017.

Da nema nereda i lopovluka kamere nebi trebale, ovako trebaju.zakoni i kazne ne postoje radi postenih nego radi kriminalaca.

VL
DU
Deleted user
23:44 23.03.2017.

u njemackoj i zapadnoj evropi policija ima mnogo problema sa vozacima kamiona ,kao sto je poznato na semaforima su postavljene kamere a oni sa crnim sprejem za aute stalno spricaju oci kamere tako da je uvijek crna slika pa se bojim da ovome gosponu nebi netko od susjeda isto posprico kamericu i da mu zacrni cijeli dan

VL
ZZ
Zulfo Zuca
21:05 23.03.2017.

Tako i treba .

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.