Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 155
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
PROŠIRENA ISTRAGA
Povratak na članak

Uskok: Zeljko zaradila 350.000 kuna na fiktivnim dnevnicama nakon Sauchina odlaska iz Vlade

Ispitana kao svjedokinja, Zeljko je potvrdila da su njeni potpisi na isplatnicama

Komentari 49

Avatar Herceg_Bosna
Herceg_Bosna
10:20 24.04.2017.

Di su pare?

VL
Avatar Matija22
Matija22
10:26 24.04.2017.

jesu zato ljudi glasali za tebe da kradeš?

VL
Avatar Vuglec
Vuglec
10:35 24.04.2017.

Nemojte dirati Sauchu, znate li tko je on?

VL
EL
elkomadante
10:25 24.04.2017.

a sto je sa onim zastupnicima koji su prijavljeni na "nekoj" drugo lokaciji vec godinama a uzimaju za odvojeni zivot ? njih se dorh boji procesuirati ?

VL
BA
bakotic
10:34 24.04.2017.

Kažu napuhan je i bahat, a kad ono otkrilo se, on samaritanac. Pomogao gospođi u nevolji. Pa tko ga ne bi volio.

VL
BE
BEASY
12:14 24.04.2017.

Dolijali POŠTENI komunistički kriminalci (Saucha,Merzel),uvijek sam govorio da kriminal nema stranku,nego to je ili jesi lopov ili nisi.Pogledajte Blaunpunkta Krešu Beljaka dičnog čelnika Seljačke stranke,njemu ne smeta što je dokazani lopovi kriminalac da vodi stranku koja njeguje slogu i poštenje. Tako Vi komunisti kad se brekćete na HDZ-ove mafijaše,zapamtite da lopovluk nema stranku i da su i Vaši i te kakve LOPINE.

VL
PE
perfa57
13:40 24.04.2017.

Od fotografije do naslova članka , sve u službi PR-a Sauche. Sramite se!

VL
Avatar Matija22
Matija22
10:47 24.04.2017.

kakva "afera" dnevnice valjda pljačka dnevnice

VL
BE
BEASY
12:17 24.04.2017.

Nema velikih i malih lopova,stvar je koje imao kakvu priliku,a ne u lopovluku.Prema tome za mene je Sausha L O P O V.

VL
DU
Deleted user
12:47 24.04.2017.

bokte koji kokošar, nije ni čudo za koga je radio

VL
MI
Mimizo
14:32 24.04.2017.

nije moguće pa po njegovoj privatnoj istrazi on je nevin a još je i član poštene i moralne partije pa pitajte druga beru on će vam to potvrditi hahaha

VL
Avatar Ljacmi
Ljacmi
14:23 24.04.2017.

A sadaaaaaaa:Jazavac pred sudom!

VL
ZA
zagi177
11:04 24.04.2017.

Kad ce se vise pokrenut optuznica protiv Bande ,?

VL
OS
osica
13:31 24.04.2017.

Bože moj, čime su ljudi zaposleni u najvišim državnim službama zaslužili takvo povjerenje, da nadležni i odgovorni u ovoj državi, pored sve moderne trehnologije, internet bankarstva i ne znam ni sama čega sve ne, novac putuje kao da smo "tekk izmislili novac" i to na ruke za drugoga. "Svi su toliko zauzeti da u računovodstvu ne uspiju uz valjanu prateću dokumentaciju podignuti svoj novac". Čak ne treba ni punomoć, ma da ako ne treba ni dokumentacija čemu, kad sve ide ono "ma majke mi, ili časna pio...irska" . Gdje sve nismo muljali, pa mi dođe na pamet ona " Hej...... još ste živi, duh starih vremena ...."

VL
MV
Mijat vrdoljak
16:25 24.04.2017.

Koji blesavo naslov " Željko zaradila 350000 kuna, ako je zaradila šta USKOK ima sa njenom zaradom? Treba glasiti Željko se sumlja da je ukrala 350000 kuna i zato USKOK istražuje slučaj.

VL
PR
prohujalo
14:30 24.04.2017.

Saucha je osmislio krađe i provodio ih . Nije krivotvorio potpise. Zgrabio oko 224.000 kn. Zeljko saučesnica,provodila po Souchinoj metodi krađu sama samcata. Ona maznula najmanje 600.000 kn. Krivotvorila potpise. Po meni drugookrivljena će dobiti višu kaznu od prvookrivljenog. A A razni Milanovići,Oreškovići,Karamarci i Plenkovići o tim makinacijama nisu imali pojma a to o takvim administrativnim poslovima nitko nije ni očekivao da bi to i trebali. Ubuduće bolje provjeravati profile i životopise zaposlenih u državnim institucijama. Stranačka pripadnost ne znači odmah i poštenje-na žalost.

VL
Avatar NenadNikolicZagreb
NenadNikolicZagreb
11:12 24.04.2017.

Krađe u Uredu Predsjednika Vlade Republike Hrvatske izgleda da su trajale. Za sada je vidljivo da je jedino Saucha optužen za sve krađe koje su se desile za vrijeme što je obnašao dužnosti, dok su za vrijeme Oreškovića i Plenkovićaa to osobno i za svoj račun radile administrativne tajnice (tajnica!). A što ako se pojave krađe i za vrijeme vlade Jadranke Kosor? Hoće li i tadašnji predstojnik Ureda biti na časnu pionirsku oslobođen bez ispitivanja u Remetincu, a jedino svi potpisi za vrijeme Sauche su upravo svi od Sauche? Sauhina odvjetnica bi konačno nešto mogla otvoreno i upitati Sauchu o njegovom odnosu s kolegicama administrativnim tajnicama, jer nije moguće da je baš sve iz istražnog prijedloga pogrešno. Ništa nije crno-bijelo ali DORH je prilikom prve istrage mnogo toga propustio, sad se javlja u optužnici i tajnica za koju nema podataka da je bila u Remetincu. Ali zato postoji osnovana sumnja da je uz pomoć hrvatskog pravosuđa krivotvorila vlastitu diplomu srednje škole u kojoj nije nikad bila. I s tom diplomom dobila posao u Uredu Vlade. A nadležne službe je provjerile.

VL
Avatar mliniski
mliniski
18:32 24.04.2017.

Željko zaradila 350.00 kuna, novinarka Ivana ne razlikuje pojam ZARADE od pojma pronevjere-otuđenje tuđe imovine.

VL
Avatar Robinzon
Robinzon
15:31 24.04.2017.

I sada neka netko kaže kako se u Hrvatskoj ne može dobro zaraditi.

VL
Avatar 7Sisak6
7Sisak6
14:32 24.04.2017.

da je to samo jedna željka...koliko je još takvih željki u hrvatskoj...

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.