Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 84
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
MUKE PO BRITANCU
Povratak na članak

Ukleta fontana – sada prska previše pa su je morali skresati

Komentari 47

RP
rpzagreb
18:34 23.03.2017.

Vodoinstalater, električar, cestar, bagerista, čistač, keramičar, mesar, projektant..... i tko tko zna kakva još stručna znanja ima bandić. Zato ne trebamo brinuti jer taj gradski spajdermen sve rješava, popravlja i uređuje. Ustvari građani Zagreba mu kao takvom uopće i nee trebaju jer samo smetaju.

VL
TM
trade_mark
12:01 23.03.2017.

seljakluk powered by milan bandić. 50 metara dalje, u ilici, tramvajska pruga u raspadnom stanju. ali nema veze, glavno da smo dobili divovski bide na britancu. nismo mi kasaba, mi smo effing sprdačina od kasabe.

VL
Avatar comandante
comandante
12:26 23.03.2017.

fontana je morala biti gore, na bivšem malom parkingu a rotor je morao biti manji i u funkciji prometa, ali ajde ti to objasni zemljacima, sada će ljeto pa će krkani na kupanje po fontanama... pa vi glasajte za bandita populističkog

VL
RP
rpzagreb
18:52 23.03.2017.

Moramo svi izaći na izbore u što većem broju. Ovi izbori će biti test elementarne inteligencije i razumnog razmišljanja. Čvrsto vjerujem da ćemo prekinuti ovo višegodišnje omalovažavanje svih nas i krenuti u smjeru civiliziranog društva i življenja u gradu.

VL
AA
aaagotal
17:09 23.03.2017.

Ta, nesretna fontana! Koliko li košta ta cijev i malo trave i asfalta! Dam se kladiti da košta više od svih dugova Imunološkog Zavoda, koji je Zagreb trebao "kupiti po svaku cijenu"! No, nije ni čudo, ljudi koji su naa Vlasti u gradu nemaju filing za business! A i imali bi dobru zaradu prema Van zemlje! To su vrlo skupi preparati očito nekom zapeli za oko, da preprodajim stranih, zaradi novac! Čudi me da Zagrepčani sve to tak mirno gledaju?

VL
Avatar fijolica
fijolica
14:14 23.03.2017.

Kako samo mulja, i još ima onih koji nasjedaju! (sudeći po komentarima) Tragično je što su među takvima i oni koji tvrde da jako vole Zagreb. Promjene su potrebne - ali nije svaka promjena dobra. I ne ocjenjuju se po prvom dojmu (bilo bi loše da je i prvi dojam loš). Ali, nažalost, mnogi više ne znaju procjenjivati nego se, kao djeca, oduševe na prvu loptu, i to samo zato što je riječ o nekakvoj promjeni radi promjene.

VL
AO
ante.oreskovic75
11:21 23.03.2017.

Svi na izbore..... što birate to i dobijete!Ima li u Zagrebu školovanih a ne samo podobnih pokazat će se uskoro!

VL
DU
Deleted user
14:32 23.03.2017.

bandić pomislio da je car i da može novac poreznih obveznika trošiti kako želi....pa ja bi rađe vidio ukidanje prireza nego fontane.....

VL
MA
MaSpa
11:14 23.03.2017.

Fontana ce se zvati 'fontana žrtava milana bandića'

VL
DO
dopizdilomi
11:28 25.03.2017.

Struka prije svega s kupljenim diplomama u Kiseljaku, Brčkom, Banja Luci, Mostaru i prometnom u Zagrebu.

VL
Avatar Vucibatina
Vucibatina
13:42 23.03.2017.

Popišaj se u Bandičevu fontanu !

VL
DU
Deleted user
11:46 23.03.2017.

Kad puhne jugo pola Britanca pod vodom

VL
Avatar naroz
naroz
13:18 23.03.2017.

a koje bio inzinjer koji je izgradio fontanu gdje se nemoze okrenuti autobus, i da je prskala previse, ima izraz na engleskom koji je zove "keystone cops" e to su ti koji su bili duzni za dezajn fontane, nedaj boze da ti grade mostove i tunele, bog zna sta bi napravili

VL
MI
mirluk
13:22 23.03.2017.

zatvorite te ventile tko danas u svijetu baca novce i trosi vodu tako nemilice.

VL
Avatar Niškorist
Niškorist
13:29 23.03.2017.

Možda se utpi u fontani ?

VL
DU
Deleted user
11:11 23.03.2017.

Milanova fontana ejakulira prejakim intenzitetom.

VL
Avatar dr. Evil
dr. Evil
11:41 23.03.2017.

Bandića bi dofurao i sjeo na tu fontanu

VL
ZA
zakrapina
15:56 23.03.2017.

Britanac je puno ljepši nego prije. Svi kometiraju fontanu, a meni su najdraže nove zelene površine, pametne klupe, novo posađeno drveće, fontana samo zaokružuje svu tu ljepotu.

VL
DA
dario2612
11:30 23.03.2017.

ukleta? stvarno večernji, jel znate vi što to znači?

VL
AD
adler77
11:34 23.03.2017.

kome se nesvidja fontana pa neka negleda...hege

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.