Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 139
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
BILI SU PONOS HRVATSKE
Povratak na članak

Tužna priča dvostrukog prvaka Europe: Nekada su svi hrlili u klub, a sad mnogi bježe

Sve češće talentirani klinci Cibonu doživljavaju kao Titanic, brod koji je u dolasku tako privlačan, ali koji u jednom trenutku plovidbe što prije treba napustiti i otploviti makar i u nepoznato. A baš to učinio je i Nik Slavica koji je odlučio upustiti se u NBA avanturu i prije no što se igrački posve razvio.

Komentari 14

DU
Deleted user
18:19 22.03.2017.

Ovak bi Dinamo završil da nema Mamića.

VL
Avatar HighFlyer
HighFlyer
16:56 22.03.2017.

Da je klub dobro organiziran, placa ne bi kasnila ni minute, a kamoli 4 dana.

VL
BO
bongi
16:58 22.03.2017.

Banditska posla.

VL
TZ
Troja_zg
07:59 23.03.2017.

Grobar CIBONE je drug Božo Miličević........

VL
SA
SI aka SI
09:48 23.03.2017.

dok sam čitao članak, ulovilo me u razmišljanju o danima kada su nas iz škole puštali ranije da gledamo Cibona-Žalgiris, kada je unatoč jako popularnom Dinamu, Cibona bila broj jedan. I dok je u slučaju Dinama, glavni krivac poznat, ne znam koga okriviti za Cibonu. Kao i Mladost koja je harala bazenima, pa čak i Zagreb (ili kako se već zove) koji igra rukometnu LP, ali nije ni blizu danima iz 90ih. Zapravo, nikada zagrebački klubovi nisu bili na nižim granama. Šteta

VL
KU
kupatilo
01:12 23.03.2017.

E to zelite napraviti i Dinamu.Al zatoje tu Mamic sam za sve nas na vjetrometini.Mi vjerni dinamu trebalibi pomoci svim klubovima da dodju pod okrilje dinama i Mamica jer Zagrebacki sport ubrzano tone.

VL
Avatar comandante
comandante
12:29 23.03.2017.

jedina dobra vijest je da je murija ponovo u Ciboni pa ćemo se uskoro riješiti ovakvih zalutalih tipova poput čavkovića, još kada mu provjere račune i uplate od agenata iz srbije....

VL
LU
lunar777
11:07 23.03.2017.

Uprava napolje!

VL
Avatar BuzzLightyear
BuzzLightyear
10:55 23.03.2017.

Evo rezultata Banditosovog rada. Pa vi opet glasajte za njega

VL
IN
Inoha
18:12 22.03.2017.

Mladi igraci moraju se razvijat u Zadru Šibenki Splitu adakle i potjecu a ne u bivšoj Lokomotivi ,umjetnoj tvorevini Novosela Ciboni.Tek tada cemo imat opet jaku kosarku.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.