Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 2
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Iskustvo u inozemstvu
Povratak na članak

Turisti iznenađeni: Ležaljke na plaži koštaju koliko i noćenje

U Italiji tri ležaljke i suncobran koštaju 25 eura, dok u Bugarskoj za dvije ležaljke i suncobran gosti moraju izdvojiti 5 eura.

Komentari 10

CA
Cafa
22:58 16.06.2015.

Plaža je opće dobro i ne pripada nikome 6 metara od obale. Prema tome, nitko nema pravo uzurpirati taj pojas, a ni ucjenjivati te time da moraš platiti ležaljku. To su lokalni hahari koji probaju pa ako prođe, prođe.

VL
MA
maxxxx
07:16 17.06.2015.

ma lažu

VL
TE
TechnoCroat
23:54 16.06.2015.

Ako plaza nije privatna, sto vjerujem da nije, ne moze te nitko otjerati sa plaze. To vrijedi i za hotelske plaze, cak i na francuskoj rivijeri, ispred Carltona!

VL
DU
Deleted user
17:34 21.06.2015.

zašto bi plaćali iznajmljivanje ležaljki? pa valjda bi njima trebali plaćati!

VL
Avatar Ante-Portas
Ante-Portas
23:25 16.06.2015.

Ja jos nisam vidio plazu u Hr na kojoj moras iznajmiti lezaljku. Kad bih iznajmio dobio bi i racun. Smatram da su preskupe za nekoga tko zaradjuje u Hr.

VL
BE
berija
22:59 16.06.2015.

A gdje to u Hrvatskoj moraš unajmiti ležaljku?

VL
BR
brodludjaka
23:20 16.06.2015.

Nemoguće da ne postoji plaža na kojoj ne postoje ležaljke!!! Pa dodji ovamo i potroši novac na nešto pametnije i korisnije!!!

VL
ST
Stiw
14:29 14.08.2016.

Stiw Na plaži u Dubrovniku dvije ležaljke i suncobran koštaju 250,00 kuna na dan a pola litre piva 44,00 Kn ,na običnoj plaži ,ništa posebno.Koliko košta u ekskluzivnim hotelima ?

VL
Avatar Luring
Luring
00:59 23.06.2015.

Bio sam neki dan u Jaco, Costa Rica, nema lezajki... Ljudi, idite tamo!

VL
HA
hajduk1966
17:48 18.06.2015.

Slika prica sama,ovo je nasa sramota,ljudi se zbili kao ovce u kraj a tip poredao lezaljke ono bez pardona na najboljem mjestu i tako znaju cijeli dan okupirati prostor a nikad nisu sve iznajmljene,cak sam dozivio da su Italijani iznajmili veliki suncobran i 4 lezaljke i kad se hlad pomjerio pobunili su se uz pogrdne izraze da kako smo mi nekulturni jer smo okupirali hlad koji se sa suncem pomjerio a oni su iznajmili suncobran Otisli su tamo da pozovu iznajmljivaca da nas makne,normalno sam rekao da ne pokusa slucajno jer ce letjeti u more on isve ono snjim Trebaju se ljudi udruziti pa kad dodju pobacaju sve lezaljke poredane na plazi prije nego se iznajme onda bi se mozda malo stalo na kraj tim mafijasima sto rade sto zele

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.