Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 3
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
ISTRAGA OTKRILA
Povratak na članak

Šunjerga nije bio sam kada je ubio majku, policija uhitila još tri mladića koja su znala za ubojstva

Policija provodi istraživanje nad jednim maloljetnikom 17-godišnjakom te 18-godišnjakom i 20-godišnjakom za neprijavljivanje počinjenog kaznenog djela

Komentari 25

CM
Cile_Mile
10:26 27.03.2017.

Pripadnik specijalne policije a sin mu ovisnik i nasilnik. Na jednoj strani uvodi red a u svojoj ga kući nema.

VL
SM
san.martino
10:17 27.03.2017.

Kako ce se tek obicni ljudi obranit od dilera kad ni specijalni policajci ne mogu!?

VL
ST
stomiovotreba
10:40 27.03.2017.

Sto roditelji posiju, to pozanju.

VL
Avatar Orlando!
Orlando!
10:19 27.03.2017.

Dokaz kako danasnje mlade nitko ne odgaja, štoviše roditelji ih postiču da budu opasne muskarcine , ti klinci sami odlučuju o svom životu , ponasaju se bahato, agresivno i glavni su u porodici.

VL
OB
ObrenM
09:34 27.03.2017.

Najstrozije sve njih kazniti.Sto mozes ocekivati od narkomana kojima ljudski zivot nista ne vrijedi.Bez iti malo savjesti nastaviti piti po kaficima.Svi susjedi su od prvog trenutka znali tko je ubojica,a prodavali su maglu o malo zivljem mladicu.

VL
EN
enigma898
11:54 27.03.2017.

Možda griješim, ali pošteni hrvatski vojnik ili policajac bi ovo srezao u korijenu i ne bi svom sinu dopustio ovakvo idiotsko ponašanje. Ovo mi miriše na mutne poslove u obitelji, kriminal, droga, siledžije, stav ne može nam nitko ništa i slično... ponavljam, možda griješim.

VL
MA
Majur
11:25 27.03.2017.

Čudno,susjedi svi govore da je bio malo hiperaktivan,ali dobar dečko.....pa sad pogledaj njegove slike.Srednji prst,lanci oko vrata,Mercedes i rotvajler....izgleda da je javna tajna sa kakvim poslovima se otac,a i sin bavio...svi se boje nešto reći ili javno imena kazati...da im "ovi" ne pokucaju u gluho doba noći na vrata....tragedija velika,kako obitelji tako i ovog društva gdje su sve vrijednosti izokrenute....

VL
AO
ante.oreskovic75
10:40 27.03.2017.

Ako nesretnik ima dovoljno novca postoje pošteni advokat i pošteni sudac i rješenje je rad za opće dobro!Kuda ide ovaj brod?Gdje je državna uprava koje je zadužena za organizaciju i kontrolu društva.Nisu valjda svi da samo pišu lažne putne naloge?

VL
ST
starwars
09:53 27.03.2017.

Slika i prilika današnje Hrvatske. Ovo se dobije nakon 27 godina mraka.

VL
Avatar Ante-Portas
Ante-Portas
09:37 27.03.2017.

Sve što valja je napustilo već zemlju. Ostali su uhljebi, ovakvi likovi, navijači i nesposobni. To vam je budućnost Hrvatske.

VL
HE
Hercule
11:57 27.03.2017.

Ako mali ne dobije barem 30 godina u ovoj zemlji život je jako jeftin....

VL
GU
gumbar
12:25 27.03.2017.

čim je počeo pucati po policiji odmah su ga trebali ubiti i gotovo

VL
Avatar Milokliz
Milokliz
11:33 27.03.2017.

Sunce tatino, samo ti uči, toplo se obuci i biti će sve u redu.

VL
Avatar rothmans
rothmans
12:21 27.03.2017.

u cijeloj priči meni jedino nije jasno zašto je policija pucala u zrak?

VL
Avatar -zztop-
-zztop-
12:58 27.03.2017.

sve mu slike iste, glumi neku mafiju, kao i onaj Komšić

VL
DU
Deleted user
17:01 27.03.2017.

Nastavak 2022 godine... Možda se sjecate mladica koji je osudjen na dugogodisnju robiju u trajanju 2 godine i 3 mjeseca. Prilikom obiteljske svadje ubio je svoju suprugu i dvoje maloljetne djece te prilikom bijega dva pripadnika pu split. Nakon pritiskaska javnosti ne treba sumnjati da ce se mladic suociti sa 3 godine zatvora.

VL
MP
mparac3
15:03 27.03.2017.

Djeca su ogledalo roditelja.... Specijalac otac (vjerojatno osoba agresivnog i impulzivnog karaktera), specijalac sin... svaki na svoj način...

VL
Avatar Keep_calm
Keep_calm
18:10 27.03.2017.

E sad, ja da sam roditelj jednog od tih prijatelja koji nisu htjeli biti "cinkeri", i nisu htjeli "izigrati povjerenje" tipa koji je ubio vlastite roditelje... Mislim, imalo bi se o čemu razgovarati! Ali stvarno, baš bi me zanimalo kakve su njihove reakcije!

VL
MP
mparac3
14:07 27.03.2017.

Pa to su mu prijatelji, nisu to drukeri, cinkari, spije, malesi... I sami su bili svjesni činjenice da će se sve otkriti, i da će im prijatelj završiti u zatvoru, nu nisu htjeli biti bas oni ti, koji će mu skratiti zadnje trenutke boravka na slobodi/izigrati njegovo povjerenje.... A i kakav bi im rest of life bio uz činjenicu da su izdali prijatelja (ako su doista prijatelji)...

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.