Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 0
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Ivajlo Petev
Povratak na članak

Sram me gledati Dinamo s ovakvim pristupom, ispričavam se navijačima

Ponovno je iznenadio trener Dinama Ivajlo Petev. Sammir i Ćorić ostali su na klupi, u momčad su se vratili Moro i Knežević, dok je Šitum bio desni bek

Komentari 20

Avatar cluesblues
cluesblues
18:15 22.04.2017.

mene je sram gledat dinamo s tobom na klupi - najbolja isprika navijacima bi bila da se sam maknes i odes od kud si dosal, dakle u sportsku anonimnost, a mozes sa sobom odvest i samira i jos par igraca koji ne zasluzuju dres ovog kluba niti enormne place koje primaju....

VL
PR
PraviPlavi
19:55 22.04.2017.

zar ona sramota u vinkovcima nije bilo dovoljno upozorenje? kad bi dinamo ovakvom igrom bio prvak to bi bila tragedija za hr nogomet. cestitam rijeci na osvajanju prvenstva.

VL
FL
FLYZG
18:20 22.04.2017.

Petev napokon si dokazao da nisi nikakav trener,stručnjak itd..,samo mi nije jasno zbog čega te Mamić toliko obožava,od kad si u klubu znači od 10 mj. prošle godine nisi apsolutno napravio nikakav pomak u igri,mučenje i samo mučenje,a imaš uvijete kakve mnogi u Hrvatskoj mogu samo sanjati,u današnjoj utakmici ostavljaš na klupi Sammira,Pavičića,pa ajde i Ćorića koji nije baš u izrazitoj formi,ali pitam se samo kome to možemo zahvaliti,i uvodiš od prve minute Kneževića koji je totalno nespremam,a kad je i spreman je koma živa,da ne govorim za Antolića,Pivarića,pa ja mislim da ti ljudi očito plaćaju Dinamu da igraju,a ne obrnuto,Sammir koji ti sjedi na klupi i za kojeg svi tvrde da ima koju kilu više je doktor za ove jazavce koje si ti danas poslao na teren,nisi niti na koji način uspio animirati igrače,stvoriti momčad,i samo mi je žao što se ova uprava koja sada caruje u Dinamu i dalje tebi ovakvom nestručnom klanja i kunu se u tebe...,jao nama navijačima ako budeš još s nama nakon ove sezone...

VL
Avatar cluesblues
cluesblues
19:25 22.04.2017.

e da sad moj dinamo vode ljudi koje zanimaju sportski rezultati i buducnost kluba, petev bi vec bil u vlaku za bugarsku, samir u avionu za kinu, antolic i pivaric bi putovali na razgovor sa trenerom ponikvi oko moguceg angazmana (premda, ponikve nisu tak losa ekipa), onaj mali situm bi se pakiral natrag u lokomotivu, pavicic isto, a jos par igraca bi danas zauvijek praznili klupske ormarice - ali da dinamo ima takvu upravu, petev nebi nikad ni bil tu, andrijasevic bi bil najbolji igrac dinama a ona panjina od leovca bi lutal po kazahstanu u potrazi za bilo kakvim ugovorom i nebi se za njega nikad bacila milja i pol eura...a mozda bi cak jos uvijek gledali roga u plavom dresu?!? - ovak, idila traje dalje, enormne place sjedaju uredno svaki mjesec i sam se izmjenjuju bijesne pile ispod zapadne tribine kad "maheri" dolaze odradit jos jedan lagani trening prije novxxe rekreacijske prvenstvene utakmice...jer, ima se, moze se, daleko najskuplja ekipa u "regiji", nekoliko puta skuplja od ostatka lige, sve talent do talenta (sudeci prema ugovorima) - uobrazena hrpa za koju jos samo placeni novinari (placeni od strane agenata) neumorno tvrde da su "dijamanti" i "dragulji", docim na terenu pokazuju da ne znaju osnove nogometa - stopanje, pas, udarac, centarsut, ne mogu pogodit gol ni kad je prazan, svak igra za sebe (ak se to uopce moze nazvat igrom) - i k tome, ne funkcioniraju ni kao ekipa, jer i ekipa najgorih nogometnih mediokriteta prikazuje bolji nogomet, ili se bar ubijaju trcanjem i presingom da nadoknade manjak svega ostalog...i onda ce se opet na proljece prodat coric ili soudani, gazda ce opet ucipit neki postotak, bugara ce ljubit jer promovira gazdine exponate i knadidate za

VL
IN
inox14
18:55 22.04.2017.

Ivajlo je lutak na koncu isto kao i Čačić u repki. Zna se za čiji račun igra panj od Plivarića i Dudek Antolić koji se boji svoje sjene. Ima ih još koji nisu ni za 3. ligu a kamoli za Dinamo. Bolje da bude prva Rijeka koja ima igrače i trenera i barem nas neće sramotiti po Europi

VL
B2
bokida 2
21:50 22.04.2017.

Četrdeset godina sam navijač Dinama,ali ovakva momčad na čelu sa trenerom nezaslužuje da se bori za prvo mjesto. Ovo je teška sramota za klub da se ovako igra.

VL
JM
ja-ma
19:47 22.04.2017.

Zoki Mamić vrati se skupa sa Zdravkom,a BBB slobodno nek se tornjaju kud god hoće!

VL
Avatar mlijeko
mlijeko
23:02 22.04.2017.

Ispricaj se svojoj ženi...a uprava bi Vas sve trebala oprati po džepu za jedno mjesečno primanje....

VL
Avatar zagorac2
zagorac2
01:50 23.04.2017.

prvo kao Dinamovac cestitam Hajduku na pobjedi koju su zasluzili - gledao sam Dinamo nakon jako dugo vremena ito po mom vremenu u pola noci ali nisam izdrzao do kraja i u 65 minuti sam zatvorio internet i otisao u krevet jer ovakav Dinamo se stvarno ne moze gleda pa unjemu nema niceg, nema igre nema sistema niko nezna gdje mu je mjesto ni kaj da radi i kako da se krece, ko da ste skupili hrpu bezveznjaka negdje i poslali ih protiv jako dobrog Hajduka - puno se prica da Hajduknemakvalitete, mozda i nema neke velikane i velika imena ali ovaj i takav Hajduk je odrzal lekciju iz ORGANIZACIJE NA TERENI, IZ POZERTVOVNOSTI, ustvari mozetevi pisat koliko ocete da je moj Dinamo bio bolji, U CEMU ? U gluposti je mozda bio bolji ali u nicem drugom - gospodo toliko price o Sudaniju i o Samiru ma dajte molim vas pa ta stara raga odSamira treba90 minuta da dodje do centra a sudani ha ha ha prodaje te razne atrakcije i kadod 100 pokusaja jednu pogodi onda ga pretvarate u nekog super igraca a da je on super vec nebi bio u Hrvatskoj - ustvari da ne dulim ovaj dinamo nebi kod nas bio drugi na ljestvici ili bi mozda bio ali odozdo skupa sa svim tim kvazi strucnjacima a Hajduku jos jednom cestitam na pobjedi makar tu sredinu stvarno ne volim ali svaka im cast na ovoj pobjedi

VL
HR
hrvatin
18:54 22.04.2017.

Di je onaj navijac dinama sto je jucer rekao da ce dinamo dobiti 4;0 i bez soudanija

VL
KU
kupatilo
01:02 24.04.2017.

Jednom rijecju koma.Neznam dalije to Mamic namherno pustio dase vidi koliko je Dinamo jadan bez njega a pogptovo Zokija.Pod Zokijem su mogli izgubit al bar u nasim okvirima su igrali nadmocno.Ovoje veluka patnja.Neznam kome treba Antolic Pivaric Peric kad imaju Benkovica Stojanovica Gojaka I Sifo je zanji doktor a covjeka nema nigdje.Obrana slabija od veterana Dinama izuzev Livakovic.Tom decku svaka cast a kose sjeca nije ni pocelo prvenstvo Andrijasevica sam podcrto kao najvecu gresku dinama i jos ga daju Rijeci.Pa toje ziva psihijatrija.

VL
21
215794
17:08 23.04.2017.

Za svakog normalnog ovo se trebalo dogoditi. Zasto ubacili su neznam ni sam koliko junior koji su napuhane zvijezde ocekujuci velike transfere zeljni paznje a rezultat je sebicnost

VL
DU
Deleted user
23:27 22.04.2017.

Po igrackom kadru i treneru Hajduk bi morao biti ispred dinama 30 a rijeke 20 bodova ali zato tu je Hns i koliko ono 35 hdz-ovca?

VL
JU
Jure7
19:26 22.04.2017.

Meni je bilo baš lipo gledati.... Nemas se šta ispričavati Ivajlo.... Imaš našu podršku :-)

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.