Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 152
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Vojna škola u Požegi
Povratak na članak

Škola će upisati 80 polaznika koji će pohađati tehničke nastavne programe

Prvi upisi u školu bit će u u školskoj godini 2015./2016., najavio je general pukovnik Slavko Barić.

Komentari 8

CO
cosic14
12:45 28.12.2014.

moze li mi netko reci jel je to sigurno? ja sam prvi razred gimnazije ali ja bih pauzirao godinu samo da idem u vojnu skolu... sto predlazete? nisam siguran koliko je to sigurno da ce se otvoriti

VL
BA
barbarav1241
15:37 09.05.2015.

molim odgovor ako netko zna hoce li se otvoriti ta vojna skola ili ne hvala

VL
CR
cRyPt0n2
19:10 23.05.2016.

Brzo će upisi i mene zanima dali ce biti skole ove godine i ako mi mozete rec uvjete za upis hvala

VL
JU
jurajstajcer2345
18:05 01.11.2014.

molim dali mi tko može dati informaciju o uvjetima upisa u srednju vojnu školu. hvala

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.