Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 123
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
akcija pokraj varaždina
Povratak na članak

Sinčić došao braniti kuću bivšeg nogometaša Zorana Brlenića

Ovo su naši najdraži slučajevi, zbog kojih smo i osnovani - dug i nemogućnost vraćanja, rekao je Sinčić

Komentari 38

NZ
NAĐI-zaZAGREBbezkumova
15:16 12.01.2015.

Tko je šarena laža: Živi zid ili Josipovićev SDP/ORAH?

VL
Avatar Ante-Portas
Ante-Portas
18:03 12.01.2015.

I meni je bio propao obrt, ostali dugovi, zaposlio sam se i vratio dugove. Kad sam ostao i bez tog posla, otisao sam u Kanadu. Nisam kukao i plakao i krivio drzavu sto sam bio neuspjesan businessman. Pa mogao je on raditi u trgovini ako se zena razbolila.

VL
MA
Markoc
16:07 12.01.2015.

Najbolje je dignuti kredite i nevraćati, pa onda zovi udruge naka te čupaju. Zbog neplaćanja i nemogućnosti, sudskim putem dobiti spor (i kada dobiješ teško se naplatiti). Propalo je poduzeća i opbrta cijelu hrpetinu. Jedan od razloga zašto imamo tolikoo nezaposlenih je upravo taj što ljudi, poduzeća, obrti .. neplaćaju svoje račune, dugove....... To nije način, dugove treba vraćati i plaćati. Ništa im nebu falilo bit u prihvatilištu, pa i to je za ljude.

VL
PO
portugisac
15:59 12.01.2015.

Josipović pozvao Sinčića na Pantovčak da pomogne spriječiti deložaciju.

VL
JA
jasamja2910
15:49 12.01.2015.

Njegova djeca i zena nisu zasluzili da budu izbaceni iz vlastita doma jer je on prokockao sve pare. Njega bi trebalo staviti na prisilan rad da odradi to sto treba vratiti, a ne ih izbacivati iz kuce radi njegovih budalastinaa i kockanja. On je kriv sam i treba kazniti njega; meni je zao obitelji koja radi toga pati

VL
RT
Rollo.Tomasi
15:41 12.01.2015.

Odlično! nakon kaj se svežu, odmah zavariti lance i vratiti se po njih najesen...

VL
VA
varazdinac67
15:31 12.01.2015.

Brlenic je kockar i takvima netreba pomoc disu mu novci dok je igro nogomet kocko i glumio frajera po kaficima i klubovima,sincic isti ko i on i pernar

VL
HR
hrc9
15:47 12.01.2015.

Brane li Sdp ili Hdz vase domove?

VL
KL
klinklinom
16:42 12.01.2015.

Da vidimo sad Međimurje, gdje je uvjerljivo pobjedio juso, hoće li doći pomoći da se ne deložira obitelj s troje djece iz kuće!!

VL
BJ
Bjelovar112
21:25 12.01.2015.

ne kuzim jeli taj Zoran bio pripadnik Puma ? Ako nije i samo su decki dosli po poznanstvu to onda nema veze sa udrugom Veterana Puma .

VL
RU
rugger
15:48 12.01.2015.

Pa kud se VELIBOR svukud gura. Lako se zaigrati sa novcima pa kad REPO pokuca onda je plakanje. Oni trebaju dobro odluciti gdje se mjesati a gdje ne.

VL
LI
Lipojka
22:04 12.01.2015.

treba mu dati jos i novaca,neka se covjek pokusa iscupati na kocki,

VL
HY
Hygeia
22:19 12.01.2015.

Sta se posudi mora se i vratiti.Kaze tu netko ,nek mu dadu posao,pa svaki covjek si treba sam posao traziti.Da oni bi radili da im netko posao nade/dade i jos vjerojatno tu pod nosom.Pa u drugim zemljama mnogi ljudi putujuju svaki dan po 100Km do poduzeca i 100Km nazad, pogotovo ako imaju kupljeni stan/kucu. Pa tko je to izmislio da se nebi smjelo izbaciti van iz jedne nekretnine.Vrati pozajmljeno i nitko te nece izbacivati.Tu su mnogo roditelji krivi,posto ne odgajaju svoju djecu na samostalnost i odgovornost .Tu mnogi roditelji od ca. 50 godina starosti, sve prepisu na djecu i onda kukaju i placu.

VL
GL
GLADIATOR
08:05 19.01.2015.

Najbolje bi bilo da država odplati dug, znači svi građani...., a kad su dobivali kredite njih većina se razbacivala i hvalila, kako je lako dobiti kredit....., ovo nevrjedi za sve, ali za jedan dobar dio ljudi sigurno.

VL
MI
miso
07:56 13.01.2015.

Poštovani @Markoc, pišete: '12.01.2015 u 16:07h Najbolje je dignuti kredite i nevraćati, pa onda zovi udruge naka te čupaju. Zbog neplaćanja i nemogućnosti, sudskim putem dobiti spor (i kada dobiješ teško se naplatiti). Propalo je poduzeća i opbrta cijelu hrpetinu.. Jedan od razloga zašto imamo toliko nezaposlenih je upravo taj što ljudi, poduzeća, obrti .. neplaćaju svoje račune, dugove....... To nije način, dugove treba vraćati i plaćati. Ništa im nebu falilo bit u prihvatilištu, pa i to je za ljude'. Ljudi su pokušali živjeti. Nitko ne uzima kredit da ga ne bi vratio. ... Sustav određuje hoće li se kredit vratiti ili ne, a ne pojedinac. To 320 tisuća ljudi nije uspjelo, jer društvo nije stvorilo uvjete. ... Možda budete jednom razumjeli. Problem je što su ljude natjerali nad provaliju po uskom konopu. Jedan možda i prođe, 320 tisuća će pasti. Ljudi nisu krivi, sustav koji ih je tjerao nad provaliju jeste kriv.

VL
MI
miso
07:49 13.01.2015.

Poštovani @Ante-Portas, kažete: '12.01.2015 u 18:03h, I meni je bio propao obrt, ostali dugovi, zaposlio sam se i vratio dugove. Kad sam ostao i bez tog posla, otisao sam u Kanadu. Nisam kukao i plakao i krivio drzavu sto sam bio neuspjesan businessman. Pa mogao je on raditi u trgovini ako se zena razbolila. ' Vi ste našli dobar recept. Čestitam. ... Imajte na umu da 320 tisuća ljudi to nije. Kad vas puste hodati nad provalijom po uskom konopu, jedan će i prijeći, 320 tisućaneće. Nije problem u njima, nego što su ih ono natjerali nad provaliju. ... Pametan ste čovjek. ... Razumjeli ste!

VL
MI
miso
07:45 13.01.2015.

Uf, 7:45 je, hoću li stići. Barem da sam sinoć vidio ... . Treba braniti ljude od neljudi.

VL
PO
portorico
08:17 13.01.2015.

Vilibore, otvori vrata, i Kolinda je tamo!

VL
DA
damascus
14:27 11.11.2016.

Ovi lažni iluzionosti u "politici" postali su majstori polulizma. No, sada je ta priča sa pokušajima sprečavanja ovrha iscrpljena, ničemu ne služi, sustav uredno provodi sudske odluke i čemu onda i dalje živi zid. Samoreklamiranje je jedini odgovor. Potrošena priča.a. Još više jer se u međuvremenui doznalo da su trojica koja vode Živi zid hedonisti, vole novac , lagodan živit, a socijalno osjetljivi Sinčić, ljetuje u najraskošnijim vilama na Jadranu, Pernar ne plaća alimentaciju za dijete koje ima u Njemačkoj pa čak i ne zna u koji razred ide (tek zna da mu je 11 godina) a Palfica, dipl. inženjerka bez diplome, glavna je blagajnica obiteljske strančice, a kako disponira nopvcem iz državnog proračuna namijennjenoj stranci, protivno je svim pozitivnim propidsima RH. Istovremeno uzimaju i dalje nezakonite donacije od "donatora" koje će kako je poznato iz dosadašnje prakse strpati u vlastiti džep.

VL
BJ
Bjelovar112
08:46 13.01.2015.

Vily se samo naslikava i glumata . Kao i na zadnjoj delozaciji kada je sve bilo gotovo on prelazi policisku traku i biva uhicen . Šta su on i njegov zivi zid pomogli onom covjeku ? Jeli nije deloziran. ? Ljudi progledajte malo zakon je zakon i on se mijenja u Zagrebu a sve drugo je igrokaz . Jeli Viliy odnio onom deloziranom barem paket hrane ? Nije ga poslije ni vidio . A aktivisti Zivog Zida skupljaju si prijave ,placaju kazne i jeli ce ce itko uz dosje moci zaposliti ?

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.