Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 2
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
PUTINOLOGIJA
Povratak na članak

7 mitova o Vladimiru Putinu. Genij ili nitko i ništa? Je li doživio moždani u maternici pa hoda kao reptil?

Tko ne bi povjerovao da netko s takvom hladnoćom u očima nije u stanju zapovijediti nečije ubojstvo? Ta se teorija proširila nakon ubojstva Politikovskaje

Komentari 46

DU
Deleted user
00:34 28.02.2017.

daj skini se ste rusije .,i ne pisi budalastine i protivno razmisljanja hrvatskog naroda je,,o te onaj ko te placa i ko te doveo u hrvatsku kur,,no jaje

VL
CI
cicibela
12:35 28.02.2017.

Mika Brzezinski, novinarka američke MSNBC televizije, nekidan je izjavila da je posao medija "kontrolirati što narod misli". No, mediji su tek nedavno otkrili da ih narod ne podnosi, da narod zna kako samo lažu i štite elitu. Zato su uzaludne, pa čak i kontraproduktivne objave neoliberalnih medija o njihovim protivnicima. Istina pobjeđuje lažnu propagandu, sviđalo se to nakaznoj eliti, ili ne.

VL
MR
mrgud55555
06:17 28.02.2017.

To je misljenje sorosevih placenika a ne hrvata ..Putin je podigao standard rusima a trump radi na tome u americi sto lijevo pederskim medijima ne odgovara...

VL
RA
ranko75
13:05 28.02.2017.

Po ovakvom clanku mogu suditi koliko su jadni, bijedni i nemocni Putinovi neprijatelji,pravi impotenti, koji su propali i jos propadaju kao .uda kroz pocijepane .ace.

VL
AA
aabbcc
12:38 28.02.2017.

Sa koliko promila alkohola novinar smije biti na poslu ?

VL
DU
Deleted user
14:06 28.02.2017.

Tko je nama kriv što nismo gospodari u svojoj zemlji Hrvatskoj. Gospodar si svoje zemlje ako imaš vojsku samo za svoje interese a ne za tuđe, ako imaš svoju ekonomiju samo za svoje interese a ne za tuđe, i ako imaš svoju glavu i s njom misliš samo za sebe. U našoj RH ništa od te 3 stavke....

VL
GV
golub Vaso
00:57 28.02.2017.

pijani jelcinj je bio dobar, nisu ga ovakvi Soroševi mediji sotonizirali, pametnom dosta

VL
Avatar neurazumljiv
neurazumljiv
03:10 28.02.2017.

Vecernji na naslovnicu stavi obicno najvecu budalastinu.

VL
DK
domagoj.kalnicki
09:09 28.02.2017.

Hrvatska treba biti u korektnim odnosima sa putinom a ovaj članak je podvala Hrvatskom narodu.

VL
PO
Pobjeda
06:13 28.02.2017.

Zorane,prepises clanak iz Gardiana i povecas Vecernji za jednu stranicu daj nesto i svog ubaci da Putin vidi i druga misljenja o njemu.

VL
LL
LUDI LJUDI
08:15 28.02.2017.

Zbog podvale moćnih institucija, autoru ovog članka izmakla je Nobelova nagrada za novinarstvo... sve govori da je sam i Putin bio upleten u ta skandal.

VL
DU
Deleted user
21:48 27.02.2017.

judi moji..rusi su dobar narod..i uvik su zivili u svojim carstvima .i imali svoje careve..dobro.. znamo i kako su zavrsavali..ali to je njihov zivot..i sta se onda cudimo..

VL
BU
bubimir55
23:29 27.02.2017.

Vrlo uspješan agent. Jel tko je prije njega uspio instalirati ugostitelja u Bijelu kuću ?

VL
Avatar nekakav
nekakav
07:48 28.02.2017.

putina mrze jer je zaustavio rijeku novca iz rusije, koju su pljačkali svi kako je tko stigao. godišnje je iz rusije izvlačeno preko 300 mlrd dolara, bez da je itko platio cent poreza. koja bi to zemlja preživjela bez totalnene propasti? rusi nisu narod kao npr. hrvati, bez jakog nacionalnog osjećaja. rus već jako dugo ima to nešto u sebi, kao pojedinci su izuzetni, ali kao narod su ipak malo bedasti, al to je ta široka slavenska duša (čitaj vikinška). putin je ogledni primjer razumnog političara, koji zna prednosti i manjkavosti svoje zemlje, trenutnog stanja, sa vizijom zemlje u idućih 25 godina. i da, ono što je putin za rusiju napravio jest epohalno. svi tu govore o milijardama koje je prigrabio za sebe, vilama, avionima, brodovima. al ama baš nikad nije nigdje snimljen da se nalazi u tim objektima. a putina se prati bolje nego ijednu osobu na planetu. putin je rusiji vratio nadzor nad strateškim resursima, koji su u prvom redu nafta i plin, zlato, dijamanti. pa je pokrenuo ponovnu industrijalizaciju zemlje, koju su wb i mmf natjerali da rasproda ključne industrijske grane strancima, koji su pak ugasili proizvodnju. pustili su u rusiju strane firme, dok su s druge strane rusima sprečavali investicije i prodor na svoja tržišta. uzmite si malo vremena, pa proučite ruski put u wto, i biti će vam kristalno jasno što se to rusima radilo, tolko potcjenjivanja i napadanja na njih nije zabilježeno nigdje. što mislite zašto su zadnji među republikama sssr-a baš oni ušli u wto? jer su ih svi mogli ucjenjivati kako su htjeli, za sebe tražili i morali dobiti povlastice. e sad zamislite vi priču koja se počela širiti rusijom, da će izaći iz wto-a, jer im smetaju ovakva ograničenja i diskriminacija. znaju rusi da se trgovina vodi bilateralnim sporazumima, a da je wto ustvari jedna kriminalna organizacija. putina možete napadati, al zločinac nije. obamu niste napadali. amerikancima je sve dozvoljeno, ne? oni mogu 'ploviti' svim morima svijeta, drugi ne. amerikanci su u 20. stoljeću uzeli sve otoke i hridi koje su stršale iz svjetskih oceana, proglasili ih svojim. i sad tu vi rusima spočitavate to što se krim sam vratio doma, rusiji, kojoj je uzet dekretom tamo nekog pijanog hruščova. inače ukrajinca. čiji sin je kasnije pobjegao u ameriku, nakon raspada sssr-a. jeste li čital iruske medije, dal oni tako blate druge predsjednike? ne blate. oni su, zanimljivo, jako objektivni. ima kod njih kritike svega i svačega, al ljudi moji, sa nekim ukusom, nema kod njih takvog vrijeđanja. i onda vam netko veli za europsku civilizaciju, kulturu. gdje je ta kultura danas?

VL
MA
mariopila123
20:45 28.02.2017.

Zanimljivo da su izvori samo iz američkih medija, rusiju i putina se već godinama predstavlja javnosti kao da su nitko i ništa, pogotovo u vojnom smislu a imaju daleko napredniju i kvalitetniju vojsku i vojnu opremu od amera koji su sam jako razvikani.

VL
ST
stomiovotreba
23:34 27.02.2017.

Vladimir kicks ass.

VL
ZG
zgrio
05:48 28.02.2017.

Sad sam se načitao svega, doručak mi više ne treba. Ono s reptilom...

VL
Avatar CptRinas
CptRinas
13:19 28.02.2017.

Dobro je, mislio sam da je članak ozbiljan.

VL
Avatar Orgasmatron
Orgasmatron
06:52 28.02.2017.

Prestao sam čitati kad sam došao do rečenice gdje se poziva na "Guardianovog analitičara"

VL
PO
pointmaker
06:03 28.02.2017.

Putin se svemu ovome smije. Nevjerovatno je da su tajne službe i političari zapada toliko neozbiljni. Što je iduće...da su Putina na zemlju doveli vanzemaljci....

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.