Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 3
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
SLATINSKI HDZ
Povratak na članak

Ruža Tomašić: Hrvatska je za Hrvate, ostali su gosti

Đakić je HDZ usporedio s brodom koji se često ljuljao, naginjao i bio ugrožen, a da danas mirno plovi

Komentari 50

DO
doktorica
20:03 16.03.2013.

ispada da su Hrvati gosti u vlastitoj državi.....

VL
GR
grabice
19:41 16.03.2013.

Hratska je država Hrvatskog naroda i ostalih nacionalnih manjina. Normalno svih onih koji poštuju zakone ,državu i narod. A ovi što ne poštuju nisu gosti nego neželjeni gosti.

VL
CA
cactus
23:19 15.03.2013.

Kažeš prometna policajka sa tečajem, a?

VL
LE
leurdovac
23:31 15.03.2013.

Ah da, skoro sam zaboravio i škola hodanja po stepenicama.

VL
YU
yututu
23:51 15.03.2013.

E pa nije, sudeći po strukturama vlasti, pravosuđa, kontroli masmedija, postupcima prema braniteljima i generalima, odnosu prema DR. Tuđmanu, Crkvi, domoljublju i dr., prije će biti da su Hrvati, premda velika većina, gosti u vlastitoj kući, po onoj - "došli divlji i istjerali pitome"

VL
AN
ankicascreiber
22:49 15.03.2013.

Ne razuijem ako je Ruza rodena u Bosni, zasto onda ne politizirati u Bosnu i tamo braniti ognjista svojih djedova.

VL
MA
macor
22:37 15.03.2013.

Dakic i Ruza.Pa mogli su barem nekoga pametnoga trecega izmedu njih staviti.A valjda nikoga nisu nasli.

VL
AN
ankicascreiber
22:51 15.03.2013.

Novci poreznih obveznika idu u ovakve bezvezne sastanke a nema se za bolnice, skole, znanost i obrazovanje.

VL
MA
macor
22:38 15.03.2013.

Gospoda Ruza po Kanadi jurila kriminalce a u Hrvatskoj im se pridruzila

VL
Avatar Vrijeme
Vrijeme
22:41 15.03.2013.

Ima li fasizma u Hrvatskoj?

VL
AN
ankicascreiber
22:47 15.03.2013.

Severina je svojm filmicem vise napravila za jacanje hrvatske desnice nego svi oni zajedno.

VL
AN
ankicascreiber
22:48 15.03.2013.

Bas me zanima kada je Ruza dosla u Kanadu iz bosanske vukojeb**** da li su joj kanadani rekli Kanada je samo za Kanadane a ostali su gradani drugog reda.

VL
Avatar Melankolija
Melankolija
14:36 16.03.2013.

I ona sjedi u Saboru,.....?

VL
CA
cactus
22:50 15.03.2013.

Ruža je jurila kriminalce i po Kanadi i po Korčuli, dok nekolikomjesečni tečaj postoji samo u Hrvatskoj, u ostalim državama nije tako lako postati policajac, pogotovo ne kao strancu.

VL
JS
ja sam gladan
23:29 15.03.2013.

Kaj ste se vi gosti, odnosno skvoteri raskokodakali, Hrvatska još nije prazna, još nas ima!

VL
MA
macor
22:57 15.03.2013.

ankicascreiber je napisao/la: @ cactus, Ruza nije policajac, vec prometni policajac. Razumijes razliku? --------------To znaci u Kandi isla 6 mjeseci na tecaj za prometnu policajku a u Hrvatskoj u jednom danu postala politicarka. Sigurno joj je prva recenica pri izlaskuu iz aviona bila; Sr.e.na.vr.. i to je to

VL
CA
cactus
22:57 15.03.2013.

Za nepoznavatelje zemljopisa i povijesti svako manje poznato mjesto je vukojebina, ali dotična gospođa Ruža je rođena u Bosni , između Maglaja i Žepča, desno kod Sinanove trgovine i Zovkine pumpe, ali je kao mala doselila u Veliku Kopanicu da bi nakon osnovne odselila kod sestre u Kanadu. Recimo, zašto naša vlada nije vlada republike srbije, tamo bi po nacionalnosti bolje odgovarala.

VL
Avatar TinaMazze
TinaMazze
23:00 15.03.2013.

Živio sam 10 godina u USA i mogu decidirano reći da su oni najveći nacionalisti!Najviše što me čudi činjenica da primjerice Milojko ili Radojica dođu u Ameriku i u kratkom roku postanu Amerikanci!

VL
LI
ličkavučina
23:01 15.03.2013.

Gospođo Ružo, pošto?

VL
AN
ankicascreiber
22:46 15.03.2013.

Zaostali ljudi izgubljeni u prostoru i vremenu. Njihova glupost je najveca prijetnja Hrvatskoj samostalnosti i opstojnosti.

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.