Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 145
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
OŠTRA REAKCIJA
Povratak na članak

Rimac spustio komentatoru: 'Tako je sjajno da nas naši susjedi podržavaju'

"Ovaj auto je brz samo na 400 metara i to je to! Nakon toga, auto je nula! Ja sam iz Svete Nedelje, 500 metara od tvrtke Rimac!", napisao je jedan komentator

Komentari 28

BI
bihhib
17:50 17.03.2017.

Mr.Rimac pusti zavidne buda... neka pricaju. Ako su tako dobri i strucni neka daju svoje ime i prezime pa probaju gratis voznju po pisti....Onda neka daju svoj komentar. Da sam blize i ja bih probao voznju i rado pogledao tvornicu.

VL
Avatar kenshi
kenshi
21:41 17.03.2017.

U Hrvatskoj se jedino cijeni mediokritet a nikako izvrsnost i zato smo zaostali za svima i to točno 45 godina koliko je trajao komunizam. Nema nam druge nego da čekamo da se taj bijedni mentalitet ugasi i za uvijek nestane. Rimcu svaka čast i ne daje se !

VL
ST
stefj
19:35 17.03.2017.

Previše je tu jalnih ljudi, koji ništa ne rade, samo zanovijetaju i mrze uspjeh drugih. Rimac treba preseliti firmu van ili ju prodati i to je to. Onda će ovi doma biti napokon sretni...

VL
DA
danijelrukavina4
07:28 18.03.2017.

Kada su se pojavili Rimac auti, meni je uopće bilo nezamislivo da netko može proizvesti takav auto, ovdje u Hrvatskoj. Vi ste ovdje, ne kao iz druge zemlje kao npr. SAD ili Njemačka, već kao da ste sa druge planete. Tako mi se doimate. Svaka čast i naklon do poda.

VL
DU
Deleted user
09:34 19.03.2017.

Kako bi nam bilo divno u ljepoj naüoj da imamo stotine tako pametni dečki kao gospodin Rimac, nitko nama Hrvatima ne brani da izmislimo i proizvodimo najbolje Produkte na svjetu-svaka pohvala gospodinu Rimcu i njemu sugestija- ---- pusti selo neka priča.

VL
ZS
z.sever
11:01 28.03.2017.

Mr. Rimac Ponos naše Hrvatske ja sam u Australji 30 godina, ali sam najponosniji kada pokažem Vaš auto na YouTube pa to je nešto što treba da digneš glove gore i uživaš u svom uspijehu. Nedaj da tvoj ponos ljubomornii nesposbnjakoviči ispiru po medijama. Samo naprijed nedaj se ti si ipak stoverijo svijetsko čudo u automobilskoj industriji. God Bless You All

VL
ZP
zeljko.prstec
07:32 30.03.2017.

Ulovi hrvat zlatnu vjevericu u sumi i ona mu veli: Ispunila ti budem beskonacan broj zelja, al ima jedna kvaka. Tvoj susjed bude dobio duplo vise. Veli covek: izvadi mi jedno oko... pozdravljam vas daleko od rrrvacke!

VL
SM
siki_miki
11:12 18.03.2017.

sve ok i svaka cast (ovo jest doseg za Hrvatsku koja nema automobilske industrije), ali vrijeme je za iduci korak. Vec zive na staroj slavi tog svog "halo" automobila, a napravili tek par primjeraka. Treba napravit nesto komercijalno, seriji od 50-100 auta, usputi i dizajnirat vlastitu monocoque sasiju primjerice. A zasto ne i vlastiti sportski tim koji se negdje natjece. Tako bi i naucili kako razvit tehnologiju koja znaci performanse na stazi, tj. u zavojima i slicno a ne samo u drag-u.

VL
Avatar gasparini.arte
gasparini.arte
07:31 05.06.2017.

Bez jala. Lijepo je da imamo mlade i sposobne ljude ali umjesto vijesti da tvrtka radi baterije za ason ili da je prototip brzi od vejrona zasto nas sitne ljude nebiste obradovali sa elautom za obitelj klase golf? Uz takve epohalne projekte to bi za vas bio macji kasalj ili?

VL
Avatar bokolo
bokolo
18:14 18.03.2017.

Gospodin Pupoveac zna sve o susedima i autima.

VL
Avatar gecdra
gecdra
09:05 18.03.2017.

Amerićka vojska narućila 1000 komada jer su nevidljivi ćak i radarima.

VL
DU
Deleted user
14:49 18.03.2017.

Tko je rimac?

VL
DU
Deleted user
22:23 17.03.2017.

Rimac, oteto - prokleto, ne zaboravi!

VL
Avatar Papatest
Papatest
11:02 18.03.2017.

Pogledajte dokumentarac o stvaranju novog Bugatija od 1500 ks pa ce vam biti jasno zasto u garazi ne moze nastati dobar i sigran auto.

VL
KA
kajbum
21:55 17.03.2017.

Ko njega financira kad ima vremena odgovarat pojedinacno svakom na drustvenim mrezama

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.