Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 4
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
JUNCKEROVA PORUKA
Povratak na članak

Raspad EU mogao bi izazvati novi rat na Balkanu

– Rekao sam Penceu: nemojte to govoriti, ne pozivajte druge da izađu iz EU jer ćete u slučaju raspada EU imati novi rat na zapadnom Balkanu – rekao je Juncker u jučer objavljenom intervjuu za Financial Times.

Komentari 39

MA
marengo1
19:02 24.03.2017.

Ovaj opet pijan,pa taj se covjek ne trijezni,cak je i Brcko Distrikt zaboravio spomenuti ....

VL
DU
Deleted user
19:13 24.03.2017.

Kome je više do rata? Boji se on za svoju foteljeu, hebe se njemu za Balkanom.

VL
DU
Deleted user
19:07 24.03.2017.

Ovo je Plenkijev šef!?!? On ga je postavio i nije nimalo čudno kako se ponaša naš PRESIDENTE11

VL
HR
hromcan
19:30 24.03.2017.

Dao Bog da se EU raspadne.....

VL
SU
sudac200
21:46 24.03.2017.

Neka bude rata opet, ali ovaj puta neka ratuje gamad iz sabora Hrvatske, Bosne i Srbije, a ne sirotinja, piz.a im m.terina

VL
DU
Deleted user
19:14 24.03.2017.

Naravno da je rat moguć pošto nitko iz EU ne reagira na vladare u Srbiji, presjednik države već 5 godina č. vojvoda Nikolić, kandidati č. vojvoda Šešelj kojem je mjesto u Hagu a ne biti Kandidat za presjednika, Vučić okorjelii č. i ratnohuškać. Dali EU nevidi da su to opasni ljudi koji i sada provociraju i prave stalno neke nemire u regiji.

VL
ST
Stipan
19:19 24.03.2017.

Ako drugi ne žele rat, mi još manje. Dvije države su u EU i u NATO .

VL
DU
Deleted user
19:11 24.03.2017.

Umjesto što se Europska komisija bavi izmišljenim i zamišljenim Balkanom, bilo bi joj bolje da se temeljito bave svakom od tih država. Ovako se pod pojam "Balkan" sve lako ugura, kao pod tepih. Nema Balkanije, postoje Albanija, Kosovo, Crna Gora, Bosna i Hercegovina, Srbija i Makedonija.

VL
Avatar mason
mason
20:05 24.03.2017.

Zna Juncker sto prica.Vi mislite da su oni prestali sanjati o velikoj Srbiji.Samo vidite sto su uradili ..Poslali vlak na Kosovo ,Najavljivali referendum o otcijepljenju republike srpske,pokusaj atentata u Crnoj Gori.Samo zato sto su pogresno procijenili Trumpa.A sto bi biloo da dode do raspada EU,pa ni Vucic nebi vise glumio Europi sto glumi sad,nego bi pokazao svoje pravo lice ,ono iz 90ih.

VL
HY
hyperkrat
19:12 24.03.2017.

Da li je ovaj normalan?Poziva da se ne raspane eu da nebi bilo rata na balkanu! i ja pozivam da mi se da milion eura da se nebi otopio sjeverni pol,artik!

VL
GF
gfrancic
19:44 24.03.2017.

imamp Pulsku arenu, pa sve te političare staviti ko gladijatore da se potuku do smrti i eto mira u Evropi i na balkanu.

VL
Avatar kravata
kravata
21:22 24.03.2017.

Gospon kakvom ste stanju bili kad se pitali slovenca o xl.

VL
RO
robertbruckner
11:56 25.03.2017.

hahahah kakav rat tko protiv koga, sjecate se velike rusije, vodili su dva rata protiv minijaturne cecenije i oba izgubili, jedini koji treba da se brinu su srbi, muslimani ne oprastaju nikome, sa juga i zapada imaju muslimane a preko dunava hrvate, a za bosnu bolje i ne pricat, bosna ako sad pukne bit ce rijesena za maksimalno mjesec dana a muslimani svije kojih ima preko 1.6 milijardi nece vise dozvolit srebrenicu a love imaju vise nego cijeli svijet skupa.

VL
RA
rascia
20:43 24.03.2017.

Rat na Zapadnom Balkanu je neophodan EU da bi to bila nepremostiva prepreka migrantima,da predju iz Turske u Europu.

VL
RO
robertbruckner
13:33 25.03.2017.

Janker-hihihihi to je onaj koji je popio bocu sampanjca i onda izasao za govornicu i naravno bilo je kako je bilo a on rekao-nisam nista pio a novinar njemackog bilda napisao-ja sam bi kranjega kad je pio i popio flasu sampanjca hihihhihi

VL
Avatar Idler 3
Idler 3
19:54 25.03.2017.

Koga briga, kaj mi imamo s ratovima na Balkanu ?!

VL
MM
m.muharremi
19:57 24.03.2017.

g.protic u beogradskoj tv. pink, izjavit ce da srbija od 1912 g.proširila se četiri puta a juncker bi trebao nam rjeci dali to znaci da taj budući rat kojeg on priželjkuje i predvidja da se desi u balkanu , ićiići opet u prilog proširenja srbije te ako da onda ,uz čiju potporu i na čiju štetu srbija ovoga puta moći ce to činiti ...?

VL
GO
gooniegoogoo
01:23 25.03.2017.

živio Michael Pence

VL
Avatar commentator
commentator
19:35 25.03.2017.

Pa i nije baš "pijan," kad gledam koliko ljubavi i prijateljstva frca iz hrvato-srpskih komentatora. Ovi bi se do zadnjega.

VL
Avatar annex
annex
19:09 24.03.2017.

Niš' se vi iz EU ne brinite. Hrvatska poslije takvog novog rata može biti samo veća.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.