Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 68
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
ODLAZAK RAŠE PRONALAZAČA
Povratak na članak

Preminula zvijezda dječje serije uz koju su odrastale brojne generacije

Popov je sredinom 80-ih bio popularan i u Hrvatskoj zahvaljujući dječjoj seriji "Fazoni i fore", autora Ljubivoja Ršumovića, u kojoj je glumio Rašu pronalazača.

Komentari 11

ZM
zmijoljubaccc
15:35 20.04.2017.

Netko ima planine netko ima more a šta d(j)eca imaju? Fazone i fore. Kukavice kukaju, vitezi se bore ... i dalje se ne sjećam Ali se sjećam da je govorio odugovlačeći normalan tempo govora. Onako "malo umjetnički".

VL
LI
liliZG
11:24 20.04.2017.

ja starija od 25 godina, al nisam pratila Rašu, ... Branko Kockica je bio zadnji od te ekipe koji mi je ostao u sjećanju.

VL
TO
tolitol
10:57 20.04.2017.

Radilo se o takvoj zvijezdi da u naslovu nema imena, a potreban je očito podnaslov s objašnjenjem kako bi se znalo o kome se zapravo radi. Ne isključujem da je bio popularan kod istočnih susjeda, no vjerujem da 99,9 posto ljudi u ovoj zemlji nikad nije čulo za tu emisiju, a još manje za njezinog preminulog glumca.

VL
HI
Hik
15:45 20.04.2017.

Nikaj me ne zanima kaj je bilo u sugi. Ja bu rekel kak je ovaj cetnik; tak izgleda.

VL
GM
Gusta magla
10:06 20.04.2017.

Hvala bogu to nisam nikada gledao.....

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.