Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 0
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Dramatični preokret
Povratak na članak

Na Oscarima proglasili pogrešan najbolji film! Umjesto 'La La Land' pobjedu odnijela drama 'Mjesečina'

Najboljim glavnim glumcem proglašen je Casey Affleck za sjajnu ulogu u filmu "Manchester by the Sea". Prvog Oscara u kratkoj, ali uspješnoj glumačkoj karijeri osvojila je mlada Emma Stone za glavnu žensku ulogu u mjuziklu "La La Land"

Komentari 20

KA
kakapo
01:07 27.02.2017.

Karneval kica, plasticnih operacija, dijamanata, sujete, zavisti. Ovaj Hollywood establisment je dio globalnog establismenta, koji zivi u nekome svome svijetu, izvan stvarnosti. Poceli su da salju politicke poruke jer su se uplasili za svoj status. Zasto nitko od njih nee govori o milionima unesrecenih po cijelom Svijetu. Unesrecenih od oholosti za profitom, kreiranjem ratova zaradi stvaranja bogatstva. UF "ZEC GADIS MI SE"

VL
ZG
zgrio
05:20 27.02.2017.

Nekako me podsjećaju na naše kvazikulturnjake. Ako nije po njihovom onda ne valja. Zašto oni misle da su moralna vertikala svijeta a definitivno nisu. Dižu glas samo kada su njihova prava ugrožena i stavovi oprečni sa vladajućima. Demokratski izbori, koga briga, hoćemo da je kako nama odgovara. A dodjela oskara je parada u kojoj sami sebe dižu u nebesa, a dobrih filmova je sve manje

VL
Avatar jebb
jebb
06:04 27.02.2017.

Filmska industrija je postala velika konkurencija nogometu! Jos malo pa ce biti vise filmskih festivala nego nogometnih utakmica! Tko u filmu nije nista osvojio, morao bi se dobro zamisliti da li je odabrao pravu profesiju. Ja ne znam kad ova bagra snima, svaki tjedan si dodjeljuju nagrade.

VL
Avatar southman
southman
07:29 27.02.2017.

Jadno, gadno i bijedno,...i svake godine gore. Jedino mi drago da ono "smeće" od La La Land-a nije osvojilo, sve ostalo očekivano. Možda i najbolji " Greben spašenih" ne može ni blizu Oskara pa makar i u " utješnim kategorijama " , jer mu je tvorac ( Gibson ) " nepodoban " !

VL
Avatar toxic alien
toxic alien
05:57 27.02.2017.

"Meryl te pozdravlja"! Tko je Meryl? Zvuci kao ime jos jedne "zvijezde" iz hollywoodskog kupleraja! By the way..., Sunce danas nece izlaziti, danas ce nas grijati "zvijezde" sa Sunset Boulevarda! Uzivaj narode, danas je na izlogu ono "najsvjetlije" sto neoliberalna mafija ima za ponuditi!

VL
Avatar strazar
strazar
09:14 27.02.2017.

Ali vazno da u blacenju Trampa nisu pogrijesili. Banda sorosevska

VL
Avatar reeperbahn
reeperbahn
07:48 27.02.2017.

Oscar za najboljeg glumca : Soudani EL Arabi Oscar za reziju : Damir Batinić Oscar za scenario : Zdravko Mamić

VL
Avatar 123456
123456
09:06 27.02.2017.

A da za promjenu malo počnete pisati i o nečem pametnom - ima lik koji novinar koji je to u stanju?!

VL
DU
Deleted user
10:12 27.02.2017.

Nevjerovatno kako su uspjeli od DVORSKIH LUDA postići da sada Oni žive u DVORIMA a NAROD je DVORSKA LUDA !Kako su sve vrijednosti okrenuli naopako tako da su ONI(zabavljaći,proizvođači magle) vredniji od ZNANSTVENIKA I LJUDI KOJI STVARAJU NOVE VRIJEDNOSTI.

VL
Avatar koko_šanel
koko_šanel
08:41 27.02.2017.

Osobno, smatram da je La La Land podigao previse prasine. Nije originala, prica je vec sto puta viđena, glasovi im i nisu bog zna sto... Nekako mi nije za toliko Globusa i Oscara.

VL
Avatar nikadanelazem
nikadanelazem
11:32 27.02.2017.

Kaj Rouge One nije dobio za najbolje vizualne efekte neki likovi izgledaju mlađe u filmu nego kada su glumili u 4 dijelu prije 40 godina i nemojmo zaboraviti da je oko 80% filma CGI.

VL
Avatar ambientocclusser
ambientocclusser
21:47 27.02.2017.

Sve što ste naveli je sporedno. Najveća sramota je da su oscara za kratki dokumentarac dodijelili pamfletu "bijele kacige". Iako se zna da snimke nisu autentične, tj. plasirali su ih sami kacigari za koje je dobro poznato tko su i što su u siriji, to se proglasilo najboljim dokumentarcem. Kao da je oscara za dokumentaro izvještavanje 90tih dobila televizija beograd.

VL
M3
Miške 3
07:24 27.02.2017.

Nagrađeni film se zove i je "Mjesečnica".

VL
T1
t111
06:39 27.02.2017.

Warren - You had one job!

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.