Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 159
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
prekrasan krajolik
Povratak na članak

Pozdrav iz Hrvatske: Video od kojeg će vam zastati dah!

- Svoje prošlo ljeto proveo sam u Hrvatskoj. Bilo je doista nevjerojatno - napisao je autor ispod videa objavljenog na YouTubeu.

Komentari 88

PE
peugeot
13:05 12.12.2015.

Dalmacija je predivna.

VL
OX
oxymoron
14:36 12.12.2015.

Eh da nam je Bog uz ovakvu zemlju jos dao i pamet.

VL
J2
jovajša@2
13:59 12.12.2015.

bio sam tamo prosle godine. jeste divno ! pozdrav iz beograda !😊

VL
RA
rabo
13:13 12.12.2015.

Ja je i dalje smatram našom. Ne bukvalno, znam kako cete odmah da reagujete kao hepo, nego, proveo sam mnogo, mnogo, vremena tamo. Srdačan pozdrav iz Beograda

VL
DU
Deleted user
12:37 12.12.2015.

Naša Jadranska obala je kudikamo ljepša od izrazito ružne talijanske obale Jadrana (a ni ona nasuprot nije puno ljepša), od francuske obale, famozne ''Azurne obale'' (šminkersko ime, a u biti ''niš' koristi''), od španjolske ''Costa del sol'' (a u bitii nezanimljiva obala, i k tome užasno ''izbetonizirana''). Jedino se grčka obala može mjeriti s našom. Treba tu ljepotu iskoristiti, ali nikako ''izbetonizirati''.

VL
GB
g.bilanovic
11:38 12.12.2015.

Jos samo fali prava politcka elita koja smijenjuje vražije koruptičare, napokon brine o mladima i Hrvatska bi bila najponosnija

VL
VI
Vixerfox
13:51 12.12.2015.

Pobjedi li adeze,............ definitivno ostajemo i bez ovoga !!!..Ali za sve takve ima riješenje, konacno riješenje

VL
JA
javornov
15:12 12.12.2015.

Svaka čast na profesionalnom uradtku, ali hrvatskim ljepotama nema kraja zato su ponavljanja u ovom videu nepotrebna. Bolje bi bilo da je stavio grad Korčulu, Trogir, Rovinj, Mljetska jezera, Rab, grad Cres, viške vale, Kornate... itd. itd.

VL
DR
dragica949
18:23 12.12.2015.

"Lijepa je ova zemlja meni najdraža.Nigdje toliko algi,kao u uvali mog djetinjstva"... Jure Kaštelan,koji se na žalost više ne ući u školama.

VL
LU
lujo3
16:23 12.12.2015.

Ove godine pričali sa jednim mladim mađarskim informatičarom na biciklističkoj ruti oko Balatona. Nije bio na Jadranu i ispričao nam anegdotu; brat mu se vratio s ljetovanja u HR i donio fotografije mora a on je još uvijek uvjeren da je posrijedi - photoshop!

VL
GG
ggap
12:38 12.12.2015.

sad još samo treba ukinuti općine i ostaviti samo županije da ne hranimo birokraciju, kažnjavati službenike koji ne odrađuju u rokovima papire za investicije, i uvesti u državne službe više sjevernjaka s autrougarskim svjetonazorom i idemo naprijed

VL
MA
Majur
11:23 12.12.2015.

Imamo predivnu zemlju...

VL
OS
osica
11:22 12.12.2015.

Prekrasno, ovakva reklama nema cijenu.

VL
Avatar TAJSAM
TAJSAM
11:43 12.12.2015.

Zbilja predivno, možda ste mogli napraviti više snimaka po cijeloj obali a ne ponavljati više puta isto, naša cijela obala je zanimljiva pa nema potrebe neke slike ponavljati više puta. Pozdrav dobrim ljudima

VL
DU
Deleted user
00:30 13.12.2015.

PLACES ON THE RISE IN EUROPE... Ahead of the crowd: TripAdvisor's top 10 upcoming holiday destinations for 2016 (with surprising hotspots including Brighton and Liverpool) 1. Porto, Portugal 2. Moscow, Russia 3. Brighton, UK 4. Liverpool, UK 5. Granada, Spain5. Granada, Spain 6. Funchal, Portugal 7. Oia, Santorini, Greece 8. Krakow, Poland 9. Valencia, Spain 10. Cologne, Germany Source: TripAdvisor Moscow replaced last years fifth place winner, Bodrum in Turkey, after travellers voted it in for its wide range of political, scientific, historical and architectural attractions.

VL
Avatar biro
biro
16:29 12.12.2015.

Raj na zemlji.

VL
DU
Deleted user
14:57 12.12.2015.

A di su bregi Zagorja, polja Slavonije i Podravine, unutrašnjost Istre, rijeke i planine Like? Kao da je Hrvatska Dalmacija

VL
FS
f-storm
23:43 12.12.2015.

ovo je Hrvatska.. moj Dubrovnik i najjuznija regija. Dalmacija je isto onoliko koliko i istra, i primorje, zadar.. Bivsa dubrovacka republika, ali nasa Hrvatska! onaj dio obale koje se nasa velika vlada sjeti samo kad imaju doc kakvi premijeri ili ti ga "face". pa pozele vidit taj Grad.. ostao zaboravljen dolje na jugu.. bez puta, bez mosta.. pozz svima! i ne damo AC kroz trebinje!!!! dok god Dbk bio i zvao se Hrvatski!

VL
AD
adrian1
13:15 12.12.2015.

Super je kad dođeš u hrvatsku, a plaću zaradis u nekoj normalnoj zapadnoj zemlji pa možeš uživati na zasluženom odmoru kakav si većina prosječnih Hrvata ne može priuštiti pa uzalud ljepote. Iako daleko od toga da na svijetu ne postojeje mnoga ljepša i jeftinija mjesta za odmor

VL
RU
RUKOMET333
15:34 12.12.2015.

super je. samo da se jos ljeti uredno porezi placaju. jer cijene su paprene. ;)

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.