Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 195
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Ritam grada
Povratak na članak

Policija je već stalni gost na Sveučilištu, a sve što rektor ima reći jest: nemam pojma!?

Komentari 21

DU
Deleted user
05:22 23.03.2017.

U Hrvatskoj ima uistinu pravih intelektualaca ali je, kao i u svim područjima života i društva, bučna manjina preuzela upravljač. Dotični gospodin podulje je zreo za mirovinu i lagane šetnje parkom. Nažalost, kao i mnogi - misli da je popioio svu pamet svijeta.

VL
Avatar dr. Evil
dr. Evil
08:07 23.03.2017.

O rektoru Borasu bi se mogao snimiti film: "Čovjek koji je premalo znao"

VL
MI
Mimizo
18:07 23.03.2017.

velika večina ljudi koji razmišljaju svojom glavom a ne kako im mediji sugeriraju znaju da se ovdje umiješala politika osobito lijeva i to uvijek na filozofskom malo pa čudno

VL
BL
bljak007
18:01 22.03.2017.

Očito gosp. zna previše toga, samo ga je strah bilo što reći, da ne kaže što nebi smio, da studenti ne nanjuše pravu istinu!

VL
ŠT
ŠtoReći
20:51 22.03.2017.

Kome smetaju Hrvatski studiji?

VL
CO
Cosinus
13:06 23.03.2017.

Zašto se toliko reklamira filozofski faks? Jel' to zato što su to buduća elita političari? Nećemo ići naprijed filozofiranjem, nego stvaranjem nečeg novog. Zašto nitko ne spominje tehničke fakultete, koji su pokretači razvoja.

VL
DJ
djakputnik
08:04 23.03.2017.

Ovo je pogrešna definicija: “Rektor je čelnik Sveučilišta. On organizira i vodi rad i poslovanje, predstavlja i zastupa Sveučilište” U Hrvatskoj je rektor onaj čija je zadaća da provodi odluke Kaptola.

VL
AM
AMD------------------------
21:23 22.03.2017.

u cijelom drustvu se nezna tko pije tko placa, produzili ste dalje bivsim pomrezenostima,prefarbali se prozirno je prema tome,sto je profitabilno. karakter,rednost,kultura je nesto drugo.

VL
PA
paskovis
18:33 22.03.2017.

Ajmo sagledati stvari malo realnije. Na Filozofskom fakultetu je u famoznom plenumu stotinjak studenata i profesora. A koliki je ukupan broj studenata na tom fakultetu? Isto se preslikava i na Hrvatske studije. Manjina vrši teror nad većinom i onemogućava im normalno obrazovanje i silom nameće svoje stavove. Ako me netko želi razuvjeriti to može uvijek, ali argumentima

VL
DU
Deleted user
16:18 24.03.2017.

ja mislim da policija neradi svoj posao ,zbog cega su tu i zasto gospodina treba privesti jer ima putra na glavi nije ne zamjenjiv kao i svi drugi na dobrim polozajima i na jaslama ,ova drzava netreba uhljebe i one koji donose zlo ovom narodu mito .korupcija ,uhljebljenja i muznja napacene drzave ,svi vi koji smatrate da ste pojeli pamet cijelog svijeta izadjite preko granice u susjedne zemlj i vidjet cete koliko vrijedite samo se testirajte i sve ce vam biti jasno

VL
DO
dopizdilomi
12:13 25.03.2017.

Neka institucije rade svoj posao! Transparentno i vjerodostojno. Ma sve ih trpaj doživotno na Goli otok.

VL
MI
Mimizo
07:12 23.03.2017.

ovdje netko umjetno stvara probleme kada su svi pokazatelji rasta u svim sferama društva u uzlaznoj putanji a zna se kome to ne odgovara

VL
D1
d12345
12:36 23.03.2017.

tezu da "STUDENTI BLOKIRAJU FAKULTET" možete objesiti mačku od rep.......ti koji protestiraju su radikalno-ljevičarsko krilo neokomunističkih apolgeta.....nevjerovatno koliko ljevičarskih aktivista-polunovinara piše na ovom portalu.....Stela......smanji doživljaje

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.