Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 154
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Madrid
Povratak na članak

Pogledajte kako je izgledao susret Luke Modrića i Julije Roberts

Lijepa Julia obišla je stadion, travnjak i sve klupske popratne sadržaje, a za uspomenu je dobila Realov dres s brojem jedan

Komentari 12

EM
emerikemerikson
08:33 25.04.2017.

Vidi se kako Julija iskreno uživa u društvu ovih velikana koji su tako jednostavni što i dolikuje vrhunskim znalcima .

VL
MI
miso
00:39 25.04.2017.

Super, lijepo! Čestitam. ... Žao mi je jedino što znanost ne uživa ni milijardni dio popularnosti kao nogomet! ... Možda bi trebalo organizirati natjecanja iz znanosti pa bi se to promjenilo. Npr., da znanstvenici napucavaju nogometnu loptu izračunavajući njezine optimalne putanje ... ili da promjene gravitaciju tako da lopta sama upadne u gol protivniku ...

VL
DU
Deleted user
07:15 25.04.2017.

Julija Roberts nije lijepa! Ona definitivno ima "ono nešto", ima karizmu, i to jaku karizmu, ali ona ni u snu nije ljepotica.

VL
Avatar Herceg_Bosna
Herceg_Bosna
01:01 25.04.2017.

"I tata bi sine" by. M. Blažević, travnički dijamant

VL
Avatar Kokodrilo
Kokodrilo
18:19 25.04.2017.

Julia Roberts je super osoba koja zna napraviti i zivjeti razmak izmedju profesionalnog i privatnog zivota. Kao glumica je super.

VL
DU
Deleted user
00:49 26.04.2017.

Trazim na r*dtube a ne mogu da ih nadjem?

VL
CP
Cviet Prigorja
06:34 25.04.2017.

Richard Gere, spavaš li mirno?

VL
ST
steiner
01:05 25.04.2017.

Julia navija za Barcelonu pa im je došla vaditi mast poslije poraza

VL
DU
Deleted user
07:04 25.04.2017.

zabava za sirotinju...mi igramo golf, polo...

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.