Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 0
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
IZBORNI ZAKON
Povratak na članak

Picula: BiH će morati mijenjati ustav da bi postala članica EU-a

„Ono što ja kao zastupnik i ne samo ja u Europskom parlamentu pokušavam uvjeriti jeste da je složenost BiH i prava njezinih konstitutivnih naroda doista da budu pravično zastupljeni i to ne smije dolaziti u pitanje“

Komentari 6

JA
Jakob1
10:31 17.03.2017.

BIH ce u federaciju Zapadni Balkan.

VL
DE
desperadikus
06:02 17.03.2017.

Otac nacije dr. Franjo je bosanske Hrvate stavio u entitet sa svojim muslimanima i ne znam sme li se to menjati

VL
Avatar Lajka
Lajka
02:17 21.03.2017.

Prije svega ako BiH želi postati država EU mora naučiti prepoznati i izdvojiti zle ljude koji imaju prevelike privatne interese u trenutnom neredu u koj se BiH nalazi.

VL
AA
aabbcc
10:02 22.03.2017.

nema problema, samo da se politicari bez frke dogovore tko ce sjediti u eu parlamentu

VL
AA
aabbcc
18:37 23.03.2017.

A ja mislio da ce morati povecati penzije kako bi postali Evropa.

VL
Avatar babas
babas
23:06 11.04.2017.

0 3 i nije neka prednost protiv Barcelone. Sjetimo se Chelsija i PSG gdje su suci odradili po 4 gola razlike. Dva ti gola poklone i dva penala ne sviraju protivniku i Barca opet prolazi.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.