Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 0
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Ne usude se
Povratak na članak

Ove stvari muškarci očajnički žele od žene u krevetu, ali boje ih se tražiti

Muškarci neka pitanja nikada neće postaviti iako bi to željeli. Ne zato što im je neugodno, nego jer se boje reakcije svoje partnerice

Komentari 17

PE
Peric
16:33 27.03.2017.

hahahah da sigurno.. zene sanjaju o 50 shades of grey vezi a bune se kad im je jedam prst u bulji.. gde tu logika?

VL
FR
franjom18
16:57 27.03.2017.

Ako ti njoj dobro avuces i radis, radi i ona sve to, a medju partnerima nema srama, pitaj sta kosta?

VL
Avatar maxist
maxist
15:11 27.03.2017.

Hiperbolizacija termina "očajnički" do budalaštine !!!!

VL
Avatar Lolita.
Lolita.
19:33 27.03.2017.

Pristajem na sve ako je muškarac obdaren (+ 20)

VL
DU
Deleted user
14:14 27.03.2017.

grupni sex, samo sa više žena i ja :)

VL
Avatar Azriel
Azriel
15:33 27.03.2017.

papci. A ženama je to sve strano Jel? samo se vi bojte pitati

VL
IL
ilijan
15:09 27.03.2017.

koji jadnici, rdim šta god mi padne na pamet...

VL
Avatar Rafael B
Rafael B
20:35 27.03.2017.

Rezultat analnog seksa su političari!

VL
Avatar ambientocclusser
ambientocclusser
20:35 27.03.2017.

Jedan, kao ozbiljan dnevni list se bavi prepisivanjem ovakvog smeća... bravo.

VL
SI
SilverShine
20:54 27.03.2017.

Ma moze sve osim analnog u biti moze i to ali meni kao zeni je to beznacajno i smatram da ako si vec sa zenom onda odradi tamo gdje treba a ako hoces ovo onda potrazi frajera. Vrlo jednostavno

VL
ST
stipestipe75
23:33 28.03.2017.

Brises me

VL
ZZ
Zulfo Zuca
17:05 27.03.2017.

Osim svjetla i ruku drugo ništa ne želim.

VL
DU
Deleted user
02:00 28.03.2017.

Kad platim nije me sram tražiti šta da mi radi. Sa ženom samo misionarski seks pod plahtom.

VL
Avatar comparator
comparator
10:56 28.03.2017.

Koje gluposti . Seks u braku bi trebao biti iz ljubavi i nije nikakva igra za eksperimentiranje . Sve ove navedene egzibicije rade ljudi s malo poremećenim vrijednostima . Kao muškarac znam i uvjeren sam kako je žena nježniji spol i tako joj treba prići . Istina da se danas ljudi nalaze preko interneta i njihove sklonosti prednjače u odabiru partnera i načina života što je uglavnom i uzrokom raspada društva jer se zajedništvo gradi na interesima umjesto moralnim i civiliziranim vrijednostima. Mislim kako ova tema otkriva dvije skupine ljudi od kojih su se jedni opredijelili za sustav gdje ne žele dijeliti i pripadati i oni koji žele poredak i zajednicu kao brak.

VL
OK
OKTOPOD
17:30 27.03.2017.

Drage moje, kad bi sesamo na trenutak osjećale kao muškarac kojemu fali dobroga seksa, nikad ga ne bi odbile, naročito supruga. Ugodinama,25 d 35, kad ta napast buja u tjelu muškarca to vam je kao kad energija vode nakon kobilnihih kiša juri prema brani, obalama , svemu što joj stoji na putu ruši sve prepreke pred sobom, sve do ušća u more, kad nastaje tišina - smiraj. Eda znate da se tako osjeća i vaš partner. Pa ta zadovoljština koju mu samo vi možete priuštiti ničim se ne može platiti- usporediti. Zar niste primjetili kako je sretan, mada izmoren na kraju toga čina kad potraži cigaretu , povuće dva dima i duboko udahne i kaže 'dobro je bilo, draga. Vaš partner nije mislio na stilove, jer nosila ga je bujica, koju je u njemu stvorila vaša figura, vaše tijelo, ono što je imao u vlastitim rukama, ono za što je i veliki Gete rekao da je nešto naj ljepše što je priroda uopće stvorila. A što se tiče odbijanja, straha muškarca da će ga žena odbiti, znajte lipe moje da njima nije lako. Jer veliki SOKRAT , kad su ga pitali u sedamdesetim godinama njegovoga života¨¨kako stoji sa seksom ¸¨ rekao je da je sretan što se je konačno oslobodio te napasti. tabinja

VL
YO
yopi
20:09 27.03.2017.

Vau,neko je na redditu napisao nesto i sada svi muskarci ovoga svijeta imaju iste zelje i strahove.

VL
AU
austrougarskigeneral
19:32 28.03.2017.

grupni sex nikako

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.