Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 1
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
'POSTOJI PLAN ZA SPAS'
Povratak na članak

Oglasili se i Rusi: Učinit ćemo sve da Agrokor ostane na nogama, ne želimo upravljati maloprodajom kod vas

'U bliskom smo kontaktu s vlasnicima i upravom kompanije, nastavljamo im davati podršku. Učinit ćemo sve da kompanija ostane 'na nogama' i riješi svoje privremene probleme...'

Komentari 9

DE
derin
15:11 21.03.2017.

Crna gora je Rusima prije 15 godina dala na pladnju sav turizam, sad placu, a rusi su stekli toliki utjecaj da smo vidjeli to na zadnjim izborima gdje su vršili državni udar i pokušaj atentata, Srbi su im dali naftnu industriju, ne dobivaju doslovce ni mrvice sada. Jednostavno preuzmu li rusi Agrokor ajme ti ga se nama, postajemo ruska kolonija, a jos kad bi dobili Inu i HEP postali bi novi kalingrad. Ovo je ugroza nacionalne sigurnosti, i ne smije se dozvoliti da sve završi u ruskim rukama.

VL
Avatar reference
reference
17:10 21.03.2017.

Ovi Rusi stvarno nisu normalni. Izgleda kod njih dok I'm ne izgine 20 miliona ljudi ne dolazi u glavu. Poslije onog a I jos uvijek pisanja i pljuvanja Rusije i Putina ja da sam Putin ja bi tako razvalio agrokor da ni hrvatska nebi sebi dosla za slijedecih 10 godina a agrokor bi bio prah i pepeo.

VL
KA
Kameni
15:41 21.03.2017.

A ne ne nemre to tak pa sad nesmijemo ruske pare trazit, njima smo mi NATO i EU sankcije uveli.

VL
UN
unknown19
15:45 21.03.2017.

Ne želimo niti vaš teritorij, ništa od vas ne želimo. Samo brinemo za vas bez ikakvog interesa.

VL
RA
Ravenna
16:18 21.03.2017.

Ne mogu da svatim negativne komentare prema Rusiji odnosno SBERBANK. Ko je prisilio Agrokor da se zaduzuje? Ja dug moje firme moram redovno izmirivat...inace ode sve na "bubanj" za 24h.Mislim da su Rusi u konkretnom slucaj da sada bili vise nego korektni...

VL
DE
derin
16:07 21.03.2017.

Razlika je sto su t com i lactalis privatne tvrtke koje razvijaju i ulazu jer žele dugoročnu korist, a sberbank je ruska drzava i alat kojim žele steći veliki politički utjecaj. Ako treba nek Todorić proglasi stečaj, pa nek neki stečajni upravitelj rasproda Agrokor Hrvatima i drugim, samo ne sve u ruke rusa, to je omča oko vrata.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.