Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 161
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
LANIŠTE IZ ZRAKA
Povratak na članak

Od kvarta na kraju grada do najatraktivnijeg zagrebačkog naselja

Ovom kompleksu kvartova ne treba nova izgradnja, odnosno trebaju mu još jedna škola i vrtić, ali ne i nove stambene zgrade

Komentari 17

IL
ilijan
09:50 21.03.2017.

Povezivanje tramvajom i izgradnja mosta do jaruna bi dalo potpuno novu dimenziju kako tom naselju tako i cijelom Zagrebu.

VL
ON
onazg
10:04 21.03.2017.

I dalje je na kraju grada, a ovo najatraktivnije je presmješno, šta je ostatak Zagreba onda? A o povezanosti sa gradom da ne govorim. Najružniji kvart odmah poslije cijelog novog zagreba. Tamo je stvarno sumrak zona

VL
MI
mint
21:12 22.03.2017.

Laniste je super za život. Dobro je prometno povezan. Ima skoro sve sadržaje. Nedostaje jedino proširenje postojeće škole ili izgradnja nove. Prema drugim kvartovima, Lanište nudi puno više.

VL
DU
Deleted user
09:50 21.03.2017.

pitam se tko je platio predizorni oglas haha

VL
TI
tihidujakovic
18:23 21.03.2017.

a mene Slavene zanima od kuda ti palo napamet da letis iznad glava djece sa dronom, radi takvih bisera poput tebe nama izmisljaju zakone i budalestine za kojekakve dozvole!!!!??

VL
DU
Deleted user
15:50 21.03.2017.

wtf? to se netko najeo ludih gljiva....ja tamo osim predimenzioniranih zgradurina i hrpe asfalta i betona nisam uocio nista zbog cega bi pozelio tamo stanovati....

VL
BL
Blomberg
15:25 21.03.2017.

Neznam cemu toliko istih slika, kraj mogucih stotine motiva.?

VL
JD
jdoranic
15:56 21.03.2017.

"Najatraktivniji"??? Novinar, na čemu si ti?

VL
Avatar Ironman0105
Ironman0105
04:32 22.03.2017.

Laniste jedan od najatraktivnijih kvartova? Pa to moze napisati samo netko tko o Zagrebu nema pojma. Mi Zagrepcani to niti ne smatramo dijelom naseg grada, vec kao prigradsku dosljacku koloniju

VL
Avatar dr. Evil
dr. Evil
08:10 22.03.2017.

naselje je puno branitelja, čitaj ptsp-a, pa tko voli...

VL
ZA
!zagreb!
13:29 22.03.2017.

Lanište ne spada ni u prvu polovicu pošeljnih kvartova u Zagrebu. Lijepo je tamo otići u Arena centar ili na utakmicu. To je sve.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.