Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 183
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
nova ljestvica
Povratak na članak

Evo koja zemlja je najsretnija na svijetu! Hrvatska i nije baš na zavidnom mjestu

Hrvatska je na 77. mjestu s ocjenom 5,29, što je tri mjesta niže nego prošle godine i punih 15 mjesta lošije u odnosu na izvještaj objavljen 2015. kada je u Hrvatskoj indeks sreće bio 5,75.

Komentari 4

PR
prarvat
13:00 20.03.2017.

općenito, istraživanja o sreći nacije su besmislena... ja sam jutros bio sretan, sad sam koma i pišem komentare u večernjem

VL
AI
AirMax2
12:45 20.03.2017.

Hmmm Norveška najsretnija na svijetu a imaju najveću stopu suicida? Pouzdano istraživanje.

VL
ME
Menjik
10:13 21.03.2017.

ovo i jako ovisi gdje ljude ispitujes. recimo u gradovima su ljudi vise pod stresom pa je i razina srece niza.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.