Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 68
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
vozači u akciji
Povratak na članak

Novi taksisti izlaze na ulice, zvat će se Taxi Zagi i zasad ih ima sto

Startna cijena bit će 9,90 kuna, kilometar vožnje 4,90, a čekanje po satu naplaćivat će se 40 kuna

Komentari 18

KN
knezevic3d
14:09 23.03.2016.

propali su a nisu ni krenuli....ajde zdravo

VL
CI
Cipifrend
19:27 14.02.2013.

Živo me interesira, tko se krije iza Zagija.

VL
MT
mtintilinic
12:38 14.02.2013.

Baš me zanima jesu li pribavili autorska prava za korištenje imena Zagi i lika vjeverice...

VL
PA
parasa
17:27 13.02.2013.

Startna cijena bit će 9,90 kuna, kilometar vožnje 4,90, a čekanje po satu naplaćivat će se 40 kuna. _________ Ovo je o.k, barem za mene a vjerujem i za većinu.

VL
BU
burza
17:29 13.02.2013.

Sve je to lijepo neka ima što više taxija .Ali što će biti kada dođe ljepo vrijeme Sve je to lijepo sada ali kada dođe lijepo vrijeme i neće moći zaraditi ni za vodu a ono mirovinsko socijalno i drugee dažbine .Dali razmišljate dugoroćno .Ako je cameo u dugovima a puno je radio na crno i varao i radnike i državu sumnjam u dobar ishod daj Bože da se varam

VL
PA
parasa
17:51 13.02.2013.

@burza nisam sporazuman, taxijem se ne vozi samo po zimi, šta ćeš u ljeti ići pješke sa na pr. trešnjavke u zračnu luku ili u Samobor????

VL
Avatar Byker
Byker
18:04 13.02.2013.

Konkurencija je uvjek dobrodošla i mislim da če Taxi Zagi bit revolucija u taxi prijevozu jer imaju naj noviju tehnologiju centrale i navigacije te pračenja vozila tako da uvjek znaju gdje su im vozila i koja su slobodna !! SRETNO TAXI ZAGI !!!!!!!!

VL
CI
cibetka
18:07 13.02.2013.

Da to je svjetla buducnost cammeo dužan 20 miljunčeka,niti ekontaxi nije baš naj naj ,nema veze budu građani zakrpali te dugove . Linić bude izmislio pretplatu na taxi pa ih bumo financirali ko brodogradnju,željezare i ostale

VL
GE
gentlmanst
19:27 13.02.2013.

U Splitu ovaj posao drži nekoliko taksista koji su blago rečeno organizirani kao Cosa Nostra, a i dugovječniji su od Broja 1 ( pritom mislim na N. Vidoševića ). O nekakvoj konkurentskoj taxi firmi i u idućih nekoliko godina samo možemo sanjati.

VL
Avatar Darko zg
Darko zg
22:53 13.02.2013.

pa iste te cijene ima radio taxi zagreb.koji je smatram najbolji

VL
EI
eightball
07:38 14.02.2013.

Da,lijepo je to zamisljeno kad ti Cammeo ili ORyx placa benzin pa ode sa Crnomerca na Kvatric po stranku i odveze je do Vlaske za 12kuna.A sta kad ce ga placat sam pa da ide po stranku 6-7km da je vozi za 13kn?

VL
VI
virtuozo
08:08 14.02.2013.

u hrvatskoj je svaki posao koji je relativno jednostavno organizirati eksplatiran do maksimuma,pa i preko toga. To je definitivno najveći problem naše ekonomije. Ona vlast koja to ne vidi, je slijepa i gluha

VL
ZE
zerp
09:52 14.02.2013.

vidim ovdije svakakvih komentara...čudno smo mi društvo,organiziraš neki posao,uložiš novac,otvoriš koje radno mjesto....i ne valjaš,lopov si.. Cammeo nije dužan zato kaj nije zaradio,nego zato jer namjerno nisu podmirivali obveze,novac je išao negdje drugdje.... Svatko tko misli da je pokretanje call centra jednostavno i jeftino,a zarada dobra i velika,zašto sam ne pokuša tako nešto? Nadam se da će nam svima biti bolje u ovoj našoj Domovini i da će napokon standard biti veći,pa da se svi mogu voziti taksijem...i to dok posječuju kina,kazališta,koncerte...

VL
VI
virtuozo
10:37 14.02.2013.

u svakom poslu gdje se nešto prodaje konkurencija je dobra stvar,ali do određene mjere. Kada se ta mjera pređe neki drugi faktori dolaze do izražaja, kao što su prvenstveno povećavanje troškova svima koji su u tom poslu i smanjenje dobiti. To sve na kraju rezultira većom cijenom i lošijom uslugom za krajnjeg korisnika. Da to naši ekonomisti znaju, sada nebi bili u krizi

VL
AU
autoritet
10:37 14.02.2013.

Neka konkurencije

VL
DM
David Mihalic
18:45 14.02.2013.

... "sretno im bilo" potreban im je pravi rudarski pozdrav, jer ovo sa taxijem u zagrebu je gore nego u rudniku; znala se satnica, slobodni dani, isplata plaća itd. ... a ovo u taxiranju prava prostitucija i kriminal. sve ćeće se raspasti kao kula od karata!

VL
KO
korisnik05
17:41 13.02.2013.

Ne predviđaju im svijetlu budućnost? Pa, nisu ni Cammeu ni Eko Taksiju, pa eto ih još i danas. A i jadni šahisti, još više konkurencije, sad budu morali čak i voziti i varati jadne goste koji ne znaju grad.

VL
DA
Dabiša
22:47 14.02.2013.

Ničeg lošeg ne vidim u smanjenju njihove dobiti. Pa ti su ljudi bili daleko najveći negativci u Zagrebu, pravi pljačkaši s cijenama. Mislim, ono, realna cijena koja se u prvom naletu može spustiti 40%. Smiješno realna. U ogromnom broju taksististi su još uvijek debelo preplaćeni. Na tržištu ima kruha za sve; samo neka rade.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.