Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 3
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Dubravka Šuica:
Povratak na članak

'Ne želimo biti europska kanta za smeće, hoćemo istu Nutellu i isti Ariel'

Ovdje se ne radi o namjeri da se prozovu pojedini proizvođači nego o želji da sve države članice Europske unije imaju jednake standarde, kaže Šuica

Komentari 26

Avatar babas
babas
12:15 24.02.2017.

I da dobijemo istu Nutelu,ostati ćemo kolonija i građani drugog reda. EU se dijeli na gazde(stare članice) i kolonije istočne Europe(bivše komunističke zemlje+Grčka).

VL
DU
Deleted user
11:27 24.02.2017.

Gospođa Šuica ne zna da mi već jesmo kanta za smeće EU-a. Neka vidi koliki je unos trulih auta godišnje iz EU.

VL
SZ
slaven zadravec
12:02 24.02.2017.

U kapitalizmu je vrlo jednostavno: možeš kupiti ili ostaviti.

VL
AM
Axis Mundi
12:47 24.02.2017.

nitko ne mora kupovati nutelu i ariel, gdje to piše? što fali odličnom rubelu primjerice? ne, domaće je mnogima fuj, uvijek bilo i ostat će. ipak, jasno da je zločin ovako potcjenjivati ljude i modificirati proizvod u skladu s geografskimm podacima. o razlici u proizvodima pričamo još od devedesetih, zar nije bilo mehanizama za barem prigovor, ako ne i bojkot? nutelu nikad ne kupujem, pa ni onda. kad probaš vrhunske namaze u kojima se postotak određenih ingredijenata (lješnjak, badem, čokolada) mjeri u najvišim postocima, tada rado zaobilaziš razne štetne nutele, pune šećera i tkoznakakvih sr.nja.

VL
DU
dubravkai16
12:30 24.02.2017.

Mi jesmo kanta za smeće, i vi to dobro znadete, ali G. Šuica, kada ćete povisiti odnosno izjednačiti mirovine s EU, kako cijene i sve ostalo kod RH prati u stopu EU, ali mirovine ne. Da li vi znate kolike su miorvine u RH, a vaša stranka "vjerodostojno" po tome pitanju povišice mirovina odnosno usklađenje s europskim ništa ne radi. Zašto sve ostalo usklađujete s Europom, a mirovine ne.

VL
DO
domljani
19:14 24.02.2017.

za gradane drugog reda dobri su odpatci

VL
MA
marsovac
10:53 25.02.2017.

samo dvije rijece od nekoga tko se stvarno poznaje u te stvari,...............pitajte uvoznika,...........zasto to uvozi.,....................odgovor na to pitanje je,.......takva roba je jeftinija !!!!!!!,....njegov profit jos veci.

VL
DJ
djontra
13:09 25.02.2017.

E da, lako je Austrijoj i Njemačkoj ponosno mahati svojom razvijenošću. Dok su oni fino razvijali znanost, kulturu, umjetnost, mi smo ih 500 godina branili od Turaka.

VL
Avatar dpejakovic
dpejakovic
13:48 24.02.2017.

Pa nemoj kupovati ako ne valja, ostavi se šupljih i ispraznih socijalističkih fraza.

VL
Avatar freen
freen
14:45 26.02.2017.

najbolje je izlaz i EU,

VL
DU
Deleted user
04:37 26.02.2017.

Ne želimo biti europska kanta za smeće. Što je izbori su blizu pa pokušavate pridobiti birače? Postali smo kanta za smeće zahvaljujući Hrvatskim političarima.

VL
BL
Blomberg
14:06 26.02.2017.

Sve to manje kvalitete odmah im vracati nazad , da vide da nismo glupaci, jer to je ponizavanje nase zemlje.

VL
MK
MKGRA
10:02 27.02.2017.

mi smo godinama već kanta za smeće EU,svih proizvoda a Vi gđo. Šuica i svi EU parlamentarci niste ništa poduzeli po tom pitanju Vi kupujete vani pa Vas baš i briga

VL
TP
tugomir.pokas
10:30 26.02.2017.

Samo neka ista toliko ne brine o nama potrošaćima.na isti način brine i Tolušić pa je u tri mjeseca njegove brige o nama znatno poskupilo mlijeko, povrće i sve o čemu je on brinuo.Njegov plan je da sve neracionalnosti unosti u hrv. poljoprivredi plate potrošaći.

VL
AM
AMD------------------------
21:48 25.02.2017.

sto vi politicari zelite,pokazujete godinam,da nije evrope,vi bi nama pojeli i kosu sa glave.

VL
Avatar punkufer
punkufer
13:24 26.02.2017.

Ta dvostruka mjerila su odraz prikrivenog šovinizma.

VL
DU
Deleted user
14:37 07.03.2017.

Ta zena nezna sto govori, nasi proizvodi su odlicni, pogotovo domaci,i daleko bolji od zapadnih, mislim prvenstveno na prehranu, za druge stvari moguce je. Nutela je totalno nezdrava zbog velike kolicine secera, to je dokazano,sokovi i jogurti puni secera, jer njemci vole slatko jesti, to znam, suhomesnato mozes zaboravit u Njemackoj,imaju ali nije usporedivo sa nasim proizvodima.U nasem Konzumu ako je veliki ima svega ,domaceg i stranog pa izaberi.Nas domaci med je zakon, a ne oni jeftini iz lidla,aldija i penija,skart obicni.

VL
Avatar Ohjooj
Ohjooj
09:39 27.02.2017.

Ja ne želim biti ničija kanta za smeće pa umjesto nutele kupim lino ladu, a umjesto ariela - fax. Strane proizvode kupujem samo ako nema hrvatskih

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.